compare_arrows
Kategorie
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Tablice interaktywne

Dostępne w ofercie naszego sklepu, wysokiej jakości tablice interaktywne to funkcjonalne urządzenia dla szkół, przedsiębiorstw oraz placówek użyteczności publicznej, które pomagają efektywnie organizować pracę – podnoszą walor wizualny prezentacji oraz zapewniają czytelne przedstawianie informacji. To innowacyjna technologia, która umożliwia odtwarzanie głosu, dźwięku i obrazu. Zapis plików i ich wykorzystanie podczas prowadzenia wykładu, szkolenia, lekcji czy prezentacji jest możliwy, dzięki oprogramowaniu, które przechowuje i odtwarza każdy zapis.

Tablice interaktywne dotykowe – nowoczesna edukacja, która angażuje

Tablice interaktywne dotykowe to nowoczesny sposób przedstawiania informacji – urządzenia te zapewniają wygodne i atrakcyjne prowadzenie spotkań, szkoleń czy też zebrań w agencjach kreatywnych. Ten wysokiej klasy sprzęt jest również często wykorzystywany przez placówki edukacyjne – szkoły, przedszkola oraz uniwersytety. Pomaga skupić uwagę słuchaczy oraz włączyć ich do wspólnej nauki. Multimedialność – oglądanie filmów i zdjęć, słuchanie nagrań, zapoznawanie się z tekstem pisanym – dzięki tablicom przyswajanie informacji staje się bardziej angażujące. Możliwość tworzenia notatek na odtwarzanych dokumentach pomaga w przystępny i interesujący sposób dzielić się wiedzą.

Oferujemy tablice interaktywne, które umożliwiają prowadzenie spotkań biznesowych, zajęć coachingowych, szkoleń i lekcji w sposób bardziej efektywny. Funkcjonalność tych urządzeń opiera się na zapewnieniu innowacyjnych i bardzo praktycznych rozwiązań – możliwości pisania i rysowania po tablicy w każdym momencie i na każdym pliku – obrazie, filmie i zdjęciach. Technologia 4 Touch zapewnia reagowanie na wiele punktów dotyku w tym samym momencie, co daje możliwość obsługiwania urządzenia jednocześnie przez kilka osób. Wygodny pasek narzędzi z rozwijanym podmenu oraz możliwość obsługi urządzenia pisakiem, palcem lub dowolnym, innym przedmiotem to kolejne atuty, wpływające na niezawodną i wydajną pracę.

Tablice interaktywne dotykowe zostały stworzone z materiałów gwarantujących trwałe użytkowanie. Magnetyczna, ceramiczna struktura chroni nawierzchnię przed zarysowaniami, pęknięciami i ewentualnymi innymi uszkodzeniami. Nasze modele posiadają moduł WiFi, co umożliwia łatwe i wygodne połączenie z innymi urządzeniami mobilnymi – komputerem czy tabletem. Własne oprogramowanie pozwala na intuicyjne posługiwanie się narzędziem.