Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij
Panasonic DP-UB9000, czyli odtwarzacz Blu-ray klasy high-end

Panasonic DP-UB9000, czyli odtwarzacz Blu-ray klasy high-end

Niezwykły dźwięk i obraz

Uzyskanie jeszcze bardziej szczegółowego obrazu przy pomocy Panasonic klasy DP-UB9000 stało się możliwe dzięki optymalizatorowi HDR. Do regulacji jasności barw używane jest tutaj mapowanie odcieni. Ta kompresja kolorów widoczna jest gołym okiem. Dzięki niej możliwe jest oglądanie obrazu w jakości kinowej. To obraz z certyfikatem THX®, który jest nie tylko wyjątkowy w odbiorze, ale przede wszystkim robi niezwykłe wrażenie mocą barw i skalą dźwięku. Jak zbudowane jest to urządzenie? W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na obudowę o niższym położeniu środka ciężkości. Najnowsze rozwiązania techniczne pozwoliły stworzyć sprzęt, który posiada zredukowane wibracje. Płyta stalowa, która mocuje napęd dysków optycznych do obudowy zmniejsza hałas podczas obracania się dysku. Pozwala to na uzyskanie dźwięku najwyższej jakości, który porównywany jest do sali kinowej. Teraz możesz mieć w domu swoje własne kino z idealnym obrazem.

Niecodzienny odbiór obrazu

Odtwarzacz Panasonic klasy referencyjnej DP-UB9000 to możliwość oglądania telewizji VOD oraz bezpośrednio z portu USB. Gwarantuje niepowtarzalny odbiór nie tylko dźwięku, ale również obrazu. Obsługuje on technologię dynamicznych metadanych HDR10+. Jest to wolna od opłat platforma udostępniająca zasoby medialne, opracowana przez 20th Century Fox, Panasonic i Samsung. Obraz wyświetlany jest w tym wypadku w rozdzielczości 4K przy pomocy stworzonego przez Panasonic procesora HCX. Został on opracowany przez ośrodek badawczy Panasonic Hollywood Laboratory. Udoskonalano w nim obraz poprzez zastosowanie przetwarzania sygnału chrominacji i gradacji. To dzięki temu przekaz z niego pochodzący jest tak dokładny i odzwierciedla zamierzenia twórców filmu. Panasonic DP-UB9000 to najnowsze osiągnięcie na skalę światową, które gwarantuje całkowicie nowy odbiór wizualny i jest niezwykle komfortowe dla każdego odbiorcy.

Wszystkie komentarze

Skomentuj