Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij
Samsung Flip - interaktywna tablica flipchart

Samsung Flip - interaktywna tablica flipchart

Innowacyjne rozwiązanie

Postęp i możliwość zastosowania nowatorskich rozwiązań w wielu firmach prowadzą do wdrażania coraz to nowych pomysłów. Jednym z nich może być wyjątkowa tablica, która zastąpić może programy graficzne w biurach. Znajomość chociażby ich podstaw jest obecnie nieodzowna. Co jednak, jeśli istnieje prostszy i wygodniejszy sposób edycji plików graficznych? Wydaje się, że odpowiedzią jest Samsung Filp. Ta nowa tablica typu flipchart to innowacyjne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu firmach. Tablica w prosty sposób łączy w sobie funkcjonalność i użyteczność programów graficznych z programami do tworzenia prezentacji. Tablica ta może być używana nawet przez cztery osoby jednocześnie, a do pisania po niej można użyć dowolnego przedmiotu. Pozwala w prosty i elastyczny sposób poddać analizie zagadnienia, które omawiane są w trakcie wirtualnych spotkań.

Nowy wymiar prezentacji

Używając tablicy Samsung Flip szybko i sprawnie wprowadzisz zmiany w swojej prezentacji lub stworzysz korektę istniejących plików. Samsung Flip pozwala zamienić w miejsce spotkań dowolne miejsce. Świetnie sprawdza się w trakcie prezentacji, gdy niezbędne jest nanoszenie poprawek na bieżąco, a następnie przesłanie pliku dalej. Tak jest w przypadku pracy z mapami, wykresami czy tabelami. Samsung Filp zdaje się być idealnym uzupełnieniem wszystkich bieżących nośników biurowych. Dzięki niemu w prosty sposób naniesiemy poprawki na dokument, bez względu na to, czy jest to grafika czy tekst. Świetnie sprawdza się również w przypadku tabel czy wykresów. Używane w trakcie spotkania dokumenty często zmieniają swoją postać. Po ich edycji na tablicy, bez trudu udostępnimy je w formie załącznika czy w chmurze. Tablica z powodzeniem służyć może także do videokonferencji. Wykorzystanie nowych technologii w biurze często pobudza kreatywność pracowników i jest okazją do wymiany nowych doświadczeń. Oferowana tablica sprawia, że prezentacje nabierają nowego wymiaru i charakteru. Samsung Filp w biurze nie tylko ułatwi pracę, ale będzie sprawiać, że stanie się ona wydajniejsza.

Wszystkie komentarze

Skomentuj