compare_arrows

Produkty Epson

Nieważne, czy jesteś graczem, miłośnikiem kina czy szkoleniowcem, który regularnie organizuje spotkania z dużą grupą ludzi, by przekazywać im swoją wiedzę na dany temat – każdy może bowiem zyskać dzięki urządzeniom marki Epson. Projektory przez nią produkowane doskonale sprawdzają się, będąc wykorzystywanymi zarówno w celach rozrywkowych, jak i w pracy. Dzięki nim wyświetlisz w dużym rozmiarze wszystko to, czego w danym momencie potrzebujesz, aby się dobrze bawić lub uatrakcyjnić swoje wystąpienie przed publicznością.

Jest 24 produktów.
Pokazano 1-24 z 60 pozycji

Moduł WiFi Epson ELPAP10

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
540,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Zapytaj o produkt

Oferujemy zakup m.in. sterowanego gestami rzutnika Epson EB-1781W

W sklepie AVPoint na naszych Klientów czekają projektory Epson w różnej odsłonie, lecz niezależnie od tego, na zakup którego z oferowanych przez nas modeli postawisz, możesz być pewien, że nie pożałujesz swojego wyboru. Dlaczego? Mówiąc najzwięźlej, wszystkie tego typu urządzenia opisywanej marki łączy niezawodne działanie, bezproblemowa obsługa, a przede wszystkim mnogość przydatnych funkcji. Rzutniki Epson są w stanie generować treści o bardzo wysokiej jakości, ułatwiając tym samym ich odczytywanie nawet ze znacznej odległości. Poszczególne ich modele (np. Epson EB-1781W) wyróżnia technologia Gesture Presenter, co w praktyce oznacza, że można nimi sterować poprzez wykonywanie odpowiednich gestów. Funkcja NFC ułatwia natomiast bezprzewodowe połączenie urządzenia z innymi sprzętami, a korekcja geometrii obrazu w pionie i poziomie pozwala użytkownikom wspomnianego projektora Epson skutecznie skorygować wszelkie zniekształcenia obrazu.

Lekka obudowa i niewielki rozmiar rzutników Epson ułatwiają ich transport

Rzutniki Epson, których zakup mamy przyjemność Ci zaproponować, są urządzeniami niewielkimi gabarytowo, co sprawia, że bez problemu możesz przenosić je w plecaku lub małej torbie podróżnej. Ułatwi Ci to również charakterystyczna dla nich, lekka, obudowa. Korzystając z przygotowanej przez nas oferty, stajesz przed szansą nabycia dokładnie takiego urządzenia, które będzie w największym stopniu dostosowane względem Twoich potrzeb. Wszystko dzięki temu, że swoim Klientom zapewniamy bardzo szeroki wybór artykułów elektronicznych marki Epson. Rzutniki jej produkcji są niejednolite m.in. pod względem formatu obrazu, okresu żywotności lampy czy liczby oraz rodzaju akcesoriów, razem z którymi je dystrybuujemy. Wszystkie natomiast objęte zostały dwuletnią gwarancją, co sprawia, że w razie jakichkolwiek problemów z ich działaniem jesteśmy do Twojej dyspozycji, służąc własną wiedzą na temat rzutników Epson.

Urządzenia marki Epson do nabycia także na raty

Jeśli masz już dość korzystania z małych telewizorów czy monitorów, które nie spełniają Twoich oczekiwań, skorzystaj z usług sklepu AVPoint i wybierz jeden z projektorów Epson, by móc oglądać filmy niczym w kinie, grać w warunkach typowych dla najlepszych e-sportowców lub urozmaicać swoje wystąpienia publiczne, zyskując w oczach ich uczestników. U nas możesz pozyskać nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenia w atrakcyjnych cenach, także z możliwością dokonania zakupu w korzystnych dla Ciebie ratach.