Monitor Audio C180
Monitor Audio C180
Monitor Audio C180
Monitor Audio C180
Monitor Audio C180
Monitor Audio C180
Monitor Audio C180
Monitor Audio C180

Monitor Audio C180

C180 to głośnik sufitowy marki Monitor Audio jego 8'' przetwornik niskotonowy MMP II oraz pozłacana kopułka wysokotonowa C-CAM zapewniają najwyższej klasy brzmienie, są łatwe do wysterowania i pokrywają szerokie pasmo przenoszenia, kreując niesamowitą scenę dźwiękową.

1 129 zł
Brutto

Opis

Optymalny obraz dźwiękowy uzyskujemy za pomocą ruchomego tweetera oraz przełącznika wysokich tonów (+3 dB/0 dB/-3 dB).

Opcjonalna maskownica kwadratowa może być zastosowana do tego modelu.

Szczegóły produktu

Skuteczność
90 dB
Moc maksymalna RMS
120 Ws
Średnica otworu wycięcia
247 mm
Głębokość montażowa
122 mm
Rozmiar przetwornika
8 cali
MA-C180

Produkty Monitor Audio

Monitor Audio - kolumny głośnikowe tworzone z pasją

Monitor Audio tworzą prawdziwi pasjonaci-audiofile, którzy naprawdę znają się na tym co robią, bez wybierania kompromisowych rozwiązań, tworząc produkty o znakomitej jakości wykonania i efektywności działania. Dział badawczo-rozwojowy firmy Monitor Audio to ludzie koncentrujący się na najdrobniejszych szczegółach technicznych, projektując i testując nowe produkty z zakresu akustyki tak, aby zadowolić klientów o nawet najbardziej wygórowanych wymaganiach. Produkty firmy Monitor Audio są przeznaczone zarówno dla użytkowników początkujących, jak i zaawansowanych w temacie szeroko rozumianej akustyki.

Technologie wdrożone przez firmę Monitor Audio

Przez wiele lat, firma Monitor Audio wypracowywała i dalej rozwija liczne rozwiązania technologiczne, dzięki którym udało się uzyskać znakomite rezultaty końcowe w postaci wiernego odwzorowania każdego dźwięku z jak najlepszą adaptacją akustyczną pod wymagania stawiane przez klientów. Do niektórych rozwiązań technicznych spod znaku Monitor Audio zaliczamy m.in.:

Hive II Port - Ta własna technologia portów głośnikowych przyspiesza przepływ powietrza i zmniejsza turbulencje, co skutkuje szybkim, potężnym basem sprzężonym z doskonałą charakterystyką przejściową.

IDC - Odwrócony podwójny koncentryczny moduł Midrange / Tweeter oferuje do 18 stopni odtwarzania dla głośników umieszczonych w suficie i ścianach, aby były dyskretnie umieszczone, ale nadal bezpośrednio dostarczały dźwięk w kierunku strefy odsłuchu.

MMP II - resory głośnika z polimeru Metal Matrix, mają podstawę polipropylenową obciążoną metalowymi cząstkami, aby zapewnić sztywną i elastyczną strukturę. Są one wytwarzane przy użyciu wyrafinowanego procesu wtrysku wysokociśnieniowego, który moduluje grubość stożka w punktach krytycznych, aby zoptymalizować sztywność i konsystencję, co powoduje doskonałą wydajność dźwiękową.

MPD - Opracowany przez wiele miesięcy intensywnych testów i słuchania, przetwornik wysokiej częstotliwości MPD jest przełomowym osiągnięciem działu konstrukcyjnego Monitor Audio. MPD daje większą dokładność i wydajność niż kiedykolwiek wcześniej. Korzystanie z nowej, lekkiej plisowanej membrany z powierzchnią osiem razy większe niż tradycyjne kopuły głośnika wysokotonowego, przetwornik MPD działa jak super szybki akordeon, szybko ściskając plisy, aby wytworzyć gładką, szeroką, naturalnie szybką odpowiedź częstotliwościową w zakresie do 100 kHz. W rezultacie brzmi bardziej realistyczne, przepuszczając wysokie harmoniczne w widmie każdej nuty bez zniekształceń.

RDT II - Druga generacja sztywnej technologii membranowej (RDT) wiąże się z ultra cienką strukturą kompozytową do materiału rdzenia Honeycomb Nomex. Używając C-CAM do przedniej skóry i tkane włókna węglowego do tyłu, struktura RDTII zmniejsza zniekształcenie przez ponad 8 dB powyżej 300 Hz, dzięki czemu RDTII najniższa technologia stożkowa zniekształceń w historii działu R&D Monitor Audio.

Opinie (0)

Brak opinii