compare_arrows

PureLink

PureLink AV to firma założona w 2002 roku, która jest liderem w dziedzinie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych obejmujących produkty i usługi audiowizualne tworzone z myślą o wszystkich typach infrastruktur i poziomach krytyczności, wykraczając poza standardy wyznaczane przez jakość obrazu 4K, deklarowaną przez większość producentów urządzeń i akcesoriów AV. PureLink to jeden z czołowych producentów technologii AV, który dostarcza rozwiązania techniczne wyprzedzające swoją epokę. Firma PureLink AV swoją reputację zawdzięcza dzięki ciągłemu wychodzeniu naprzeciw rosnącym wymaganiom stawianym przez klientów profesjonalnych. Zespół specjalistów z firmy PureLink AV od zawsze był zaangażowany w przekazywanie bogatej wiedzy i udzielanie niezbędnego wsparcia technicznego zarówno swoim partnerom biznesowym, jak i użytkownikom końcowym. Oprócz innowacyjnych rozwiązań technicznych oferowanych bezpośrednio pod marką PureLink-AV, podlegają pod nią także produkty marek PureMedia, PureStream, Total Wire i HDTools, które umożliwiają konfigurację systemu w ramach dowolnej platformy projektowej lub infrastruktury — o znaczeniu krytycznym, bezproblemowym i przyszłościowym.

Jest 24 produktów.
Pokazano 1-24 z 177 pozycji

PureLink - wysokiej jakości adaptery i przewody z serii Pure Install do instalacji i urządzeń HDMI

Oferowane przez sklep avpoint.pl adaptery AV firmy PureLink z serii Pure Install to gwarancja najwyższej jakości i wydajności za rozsądne pieniądze. Do produkcji każdego elementu składowego adaptera i kabla instalacyjnego AV, użyto materiałów najwyższej jakości, takich jak pozłacane styki złączy oraz trwałe mechanicznie płaszcze izolacyjne przewodów, wyłożone od środka ekranem skutecznie chroniącym przed zakłóceniami. Każdy Produkt firmy PureLink przechodzi rygorystyczne testy warunkujące dopuszczenie do użytku, obejmujące także kompatybilność elektromagnetyczną, co jest opatrzone certyfikatem FCC. Dzięki temu, adaptery i przewody z serii Pure Install to znakomita oferta dla użytkowników profesjonalnych, którzy szczególnie cenią sobie jakość i niezawodność.

PureLink - audiofilskie przewody głośnikowe

Aby można było cieszyć się dźwiękiem w jak najlepszej jakości, będziemy potrzebowali nie tylko dobrego odtwarzacza, preampu, końcówki mocy i kolumn głośnikowych, ale także przewodów łączących wzmacniacz z głośnikami. Także naprzeciw tym oczekiwaniom, wyszli specjaliści z PureLink AV. Oferowane przez sklep avpoint.pl przewody głośnikowe PureLink, są wykonane z czystej, beztlenowej miedzi o znikomej rezystywności, a geometria kabla została zaprojektowana tak, aby maksymalnie zminimalizować obecność indukcyjności i pojemności pasożytniczej. Dzięki temu, projektanci zniwelowali wpływ kabla na tłumienie w dolnym i górnym zakresie częstotliwości. Dodatkowym atutem jest elastyczny i wytrzymały mechanicznie płaszcz izolacyjny. Przewody głośnikowe PureLink oferowane w naszym sklepie, są dostępne w trzech przekrojach: 2x1,5mm2, 2x2,5mm2 oraz 2x4,0mm2. Każdy przekrój przewodu jest dostępny w sześciu wersjach długości, tj. 10m, 15m, 20m, 25m, 30m i 50m.