compare_arrows

AVTek

Nie uznajesz kompromisów w kwestii jakości i szukasz rozwiązań audiowizualnych, które sprawdzą się w Twojej firmie, sali konferencyjnej czy szkole? W takim razie w sklepie internetowym AVPoint.pl z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Nasza oferta obejmuje produkty sygnowane logo najlepszych marek polskich i zagranicznych w branży, a ich wysoka jakość jest potwierdzona gwarancją udzielaną na każdy z dostępnych artykułów. Aktualnie oferujemy między innymi ekrany i inne urządzenia AVTek, które zapewniają maksymalny komfort użytkowania oraz są niezawodne i funkcjonalne, dzięki czemu z pewnością spełnią oczekiwania nawet wymagających klientów. Oryginalne, fabrycznie nowe produkty znanego producenta są przeznaczone przede wszystkim dla placówek edukacyjnych, jednak z powodzeniem sprawdzą się także w małych, średnich i dużych firmach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty AVTek i złożenia zamówienia!

Jest 24 produktów.
Pokazano 1-24 z 69 pozycji

AVTek – co warto wiedzieć o marce?

AVTek, czyli Audio Visual Technologies, to przedsiębiorstwo, które zadebiutowało na rynku w 2006 r. Początkowo cel marki był jasny – stworzyć i dostarczyć klientom wysokiej jakości rozwiązania audiowizualne, w których standard będzie szedł w parze z atrakcyjnymi i przystępnymi cenami. Tak, aby na ich zakup mogli pozwolić sobie nie tylko duże, generujące milionowe przychody rocznie przedsiębiorstwa, ale także mniejsze firmy z ograniczonym budżetem, szkoły czy właściciele sal konferencyjnych. Pierwszymi produktami były ekrany. AVTek wzbogacił od razu swój asortyment o uchwyty ścienne i sufitowe umożliwiające bezproblemową instalację projektorów. W 2012 r. przedsiębiorstwo przedstawiło światu swoje pierwsze edukacyjne tablice interaktywne, które aż do dziś cieszą się niezmienną popularnością. Po nich przyszła kolej na monitory interaktywne oraz stworzenie linii dla biznesu – Business i Digital Signage. Tak właśnie w ofercie AVTek pojawiły się urządzenia wyposażone w pojemnościowe ekrany dotykowe czy podwójny monitor DS Dual.

Ekrany, tablice i inne produkty AVTek, które zamówisz z dostawą na terenie całej Polski

Z myślą o klientach z sektora biznesowego i edukacyjnego przygotowaliśmy w AVPoint.pl bogaty wybór produktów AVTek. Na liście dostępnych propozycji znalazły się między innymi uchwyty ścienne i sufitowe, tablice interaktywne, podstawy mobilne, monitory oraz oczywiście ekrany, które są flagowymi artykułami przedsiębiorstwa. Aktualnie mamy w asortymencie dziesiątki modeli, wśród których nie zabrakło propozycji rozwijanych ręcznie lub elektronicznie, na trójnogu oraz ramowych przenośny. Różnorodność formatów powierzchni oraz wykonanie kaset ze stali, metalu lub aluminium gwarantują, że każdy klient znajdzie w naszym sklepie odpowiedni ekran AVTek. Do największych zalet proponowanych rozwiązań można zaliczyć cichą i płynną pracę, wysoki komfort użytkowania dzięki dodatkowi pilota oraz technologię Plug'n'Play. To właśnie dzięki niej wystarczy podłączyć ekran do prądu, aby był od razu gotowy do działania.