compare_arrows

Adeo Screen

W sklepie internetowym AVPoint.pl przygotowaliśmy dla naszych klientów bogaty asortyment audiowizualny, w którym zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni znajdą coś dla siebie. Wieloletnie doświadczenie w branży i współpraca z zaufanymi producentami pozwoliły stworzyć nam miejsce, w którym oferujemy wyłącznie najlepsze produkty od polskich i zagranicznych marek. Wśród nich znalazła się firma Adeo Screen – włoski producent ekranów projekcyjnych. Dostępne u nas modele mogą być dowolnie personalizowane zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami. Na życzenie klientów można zmienić wymiar powierzchni projekcyjnej czy dopasować wysokość czarnego topu, stronę wysuwu i montażu oraz rodzaj napędu. Indywidualne podejście do każdego zamówienia i zespół profesjonalistów gwarantują, że w naszym sklepie nie tylko znajdziesz wysokiej jakości sprzęt audiowizualny, ale także będzie mógł skorzystać z fachowej pomocy specjalistów z branży. Zapraszamy do poznania oferty Adeo Screen!

Jest 24 produktów.
Pokazano 1-24 z 112 pozycji

Co warto wiedzieć o marce Adeo Screen?

Adeo Screen rozpoczęło swoją działalność już w 1989 r. Ponad 30 lat później firma jest jednym z liderów w produkcji ekranów projekcyjnych, które możesz zamówić w naszym sklepie internetowym w korzystnej cenie. Początkowo przedsiębiorstwo działało pod szyldem Videpool, aby wkrótce przekształcić się w znaną i cenioną w branży Grupę Adeo. Ekrany stworzone przez markę są zarówno dedykowane sektorowi profesjonalnemu, jak i przeznaczone do użytku prywatnego. Z ich pomocą możesz stworzyć własne kino domowe i cieszyć się ulubionymi produkcjami wyświetlanymi na jeszcze większej powierzchni. Produkty pochodzące z oferty włoskiej marki wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością, najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i szerokim zastosowaniem. Dodatkowo proponowane przez Adeo Screen ekrany mają certyfikat CE i certyfikaty trudnopalności powierzchni projekcyjnych B1, M1 i M2. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że korzystanie z nich będzie nie tylko wygodne, ale także maksymalnie bezpieczne.

Poznaj ofertę Adeo Screen – ekrany elektrycznie rozwijane i do zabudowy w różnych rozmiarach

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w sklepie internetowym AVPoint.pl przygotowaliśmy bogaty wybór ekranów Adeo Screen w korzystnych cenach. W aktualnym asortymencie znajdziesz modele Inceel, Motorized Professional czy Plano zarówno w wersji elektrycznie rozwijanej, jak i przeznaczonej do zabudowy czy ramowej. Wśród prawie 100 produktów znajdziesz akcesoria multimedialne w takich formatach powierzchni jak 16:9, 4:3, 1:1, 16:9, 4:3 czy 16:10. Wybór jest naprawdę ogromny! Produkowane przez Adeo ekrany mogą być z powodzeniem wykorzystywane w sektorze publicznym i edukacyjnym, w domach, a nawet w firmach i innych obiektach udostępniających sale konferencyjne. Każdy z nich wyróżnia się wygodnym, bezproblemowym montażem oraz może być wyposażony w różne materiały projekcyjne. Całość umieszcza się w wytrzymałych kasetach z aluminium w kolorze białym lub czarnym.