compare_arrows

Projektory JVC

Chcąc zapoznać uczestników konferencji z treścią wykonanej przez siebie prezentacji, obejrzeć film w odpowiednich do tego warunkach czy cieszyć się swoją ulubioną grą w większej rozdzielczości, dobrze jest sięgnąć po projektory JVC. Firma ta od lat specjalizuje się w produkcji urządzeń pozwalających w łatwy sposób uzyskiwać obraz w dużym formacie, który wyświetlany jest na specjalnym ekranie lub nawet zwykłej ścianie. Ich nabycie oferujemy natomiast Klientom naszego sklepu AVPoint, zapewniając dostęp do różnych modeli projektorów.

Jest 8 produktów.
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Stwórz swoje własne domowe kino z rzutnikiem marki JVC

Projektory marki JVC, które mamy przyjemność zaoferować to niewielkie urządzenia, wykorzystywane w obecnych czasach już niemal powszechnie. Znajdują dla siebie zastosowanie nie tylko w celach rozrywkowych, ale też edukacyjnych. Dzięki nim możesz w łatwy sposób stworzyć swoje własne, domowe kino i cieszyć się oglądaniem najnowszych produkcji w komfortowych warunkach. Z tego rodzaju artykułów elektronicznych chętnie korzystają również m.in. nauczyciele, wykładowcy akademiccy czy osoby organizujące szkolenia. Za sprawą projektorów JVC mogą one nie tylko uatrakcyjnić swój wykład, ale przede wszystkim przykuć uwagę słuchaczy znajdujących się nawet na końcu sali, wyświetlając na ekranie lub ścianie najistotniejsze informacje, interesujące grafiki oraz innego rodzaju multimedia.

Projektor JVC DLA-N5B zapewni Ci idealną ostrość obrazu nawet w narożnikach ekranu

Jeśli słyszałeś do tej pory pochlebne opinie na temat opisywanej marki, lecz nie wiesz, na który z rzutników jej produkcji postawić, skorzystaj z naszej oferty. Składają się na nią najnowsze, przyjazne w obsłudze i łatwe w montażu sprzęty JVC. Projektor DLA-N5B jest jednym z nich, a jego duża popularność wśród Klientów sklepu AVPoint wynika z co najmniej kilku czynników. Przede wszystkim jest to urządzenie idealnie sprawdzające się jako element kina domowego. Możliwość oglądania filmów w rozdzielczości 4K 4096 × 2160 zdoła zadowolić każdego, nawet najbardziej wybrednego melomana. Poza tym proponowany model wyposażono w wysokiej klasy obiektyw o średnicy 65 mm, na który składa się aż 17 szklanych soczewek w 15 grupach. Dzięki nim projektor JVC DLA-N5B jest w stanie zagwarantować swoim użytkownikom wyjątkową ostrość obrazu również w narożnikach ekranu, pozwalając dostrzec każdy szczegół.

Ciche działanie jedną z wielu zalet dostępnych w naszym sklepie projektorów

Dostępne w AVPoint projektory JVC cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem nie tylko ze względu na swoje parametry techniczne, ale także ze względu na inne charakterystyczne dla nich cechy. Mamy tu na myśli m.in. fakt, iż nie generują głośnego szumu, można je łatwo przenosić w dowolne miejsce, a jednocześnie są atrakcyjne pod względem wizualnym i trwałe. Polecamy więc zakup dowolnego rzutnika marki JVC, by przekonać się o tym, że w XXI wieku wcale nie trzeba chodzić do kina, by móc stworzyć we własnych czterech kątach dokładnie taką samą atmosferę, jaka w nim panuje.