compare_arrows

Odtwarzacze sieciowe Dune

Twoją pasją jest muzyka i coraz częściej zwracasz uwagę nie tylko na wykonawców oraz tytuły poszczególnych utworów, lecz także jakość dźwięku odczuwalną podczas wsłuchiwania się w nie? W takim razie na pewno zainteresuje Cię urządzeniem, którym jest odtwarzacz Dune. Dzięki niemu będziesz mógł oddawać się swojej ulubionej formie rozrywki w znacznie bardziej komfortowych warunkach niż w przypadku korzystania z telefonu czy muzycznych programów komputerowych. Na tym jednak nie kończą się korzyści związane z posiadaniem dostępnych w sklepie AVPoint artykułów elektronicznych tego rodzaju, ponieważ jest ich znacznie więcej, a poza tym można pozyskać je w atrakcyjnej cenie i z gwarancją natychmiastowej wysyłki po złożeniu zamówienia.

Jest 6 produktów.
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Dune HD Pro One 8K Plus odtwarzacz sieciowy

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

compare_arrows
1 750,00 zł
compare_arrows
compare_arrows
Zapytaj o produkt

Dlaczego każdy prawdziwy audiofil powinien mieć jeden z odtwarzaczy marki Dune?

Widniejące w przygotowanej przez nas ofercie sieciowe (zwane także promieniowymi) odtwarzacze Dune HD to niewielkie urządzenia, z których warto korzystać w celu odtwarzania muzyki z co najmniej kilku powodów. Przede wszystkim pozwalają na odsłuchanie praktycznie każdego utworu dostępnego w Internecie bez konieczności jego pobierania (najczęściej z nielegalnego źródła). By do tego doszło, wystarczy, że uruchomisz swój sprzęt i połączysz się z siecią i wybranym serwisem, udostępniającym różnego rodzaju muzykę. Wówczas Twój odtwarzacz Dune zacznie działać będąc gotowym do odegrania wybranego przez Ciebie utworu bezpośrednio w postaci strumienia dźwięku. Co to oznacza? Przede wszystkim możliwość uzyskania doskonałej jakości dźwięku, gdy tylko podłączysz odtwarzacz do np. kolumn głośnikowych. A wówczas już nic nie przeszkodzi Ci w tym, byś mógł poczuć się niczym na koncercie swojej ulubionej grupy rockowej czy jakiejkolwiek innej, rozkoszując się dźwiękami uzyskanymi za sprawą wybranego odtwarzacza Dune.

Oferujemy płynnie działające, łatwe w obsłudze i atrakcyjne wizualnie odtwarzacze strumieniowe

Proponowane przez nas odtwarzacze Dune HD sprawdzają się doskonale w wielu sytuacjach, lecz najczęściej korzystają z nich osoby lubiące słuchać głośno swoich ulubionych utworów, a także organizatorzy imprez. Jeżeli więc zaliczasz się do którejś z tych grup, polecamy Ci dostępne w ofercie sklepu AVPoint urządzenia. Znajdziesz wśród nich m.in. model Dune HD Prok 4K II z procesorem RTD1619, działającym aż o 77% szybciej w porównaniu do procesora obecnego w starszym odtwarzaczu Dune Pro 4K. Poza tym proponowane urządzenie posiada wbudowany Bluetooth, 4GB RAM oraz 32 GB pamięci Flash. Oznacza to, że możesz korzystać z niego płynnie niczym z wysokiej klasy komputera lub smartfona. Inne produkty od opisywanego producenta również wyróżnia zadowalający poziom, jeśli chodzi o posiadane przez nie komponenty, a przy tym atrakcyjny wygląd oraz łatwość obsługi, charakterystyczna dla wyrobów marki Dune. Odtwarzacz jest sprzętem niezbędnym w przypadku każdego audiofila, dlatego radzimy nie zwlekać z jego zakupem wszystkim osobom uważającym się za miłośników muzyki w najlepszej odsłonie.