compare_arrows

Aux Media

W AVPoint.pl współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami z branży, aby zagwarantować naszym klientom wysoką jakość i satysfakcję z każdego zakupu. Na liście marek, których produkty możesz zamówić aktualnie w naszym sklepie internetowym, znalazła się między innymi polska firma Aux Media specjalizująca się w tworzeniu wind do projektorów. Artykuły dostępne w naszej ofercie mogą pochwalić się solidnym wykonaniem, wysoką jakością, wysokim maksymalnym udźwigiem oraz możliwością połączenia z urządzeniami o różnej szerokości. Dodatkowo wszystkie produkty Aux Media są objęte aż 60-miesięczną gwarancją, która jest najlepszym potwierdzeniem doskonałego standardu ich wykonania i niezawodności działania. Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego rozwiązania? Możesz skontaktować się z naszym zespołem i skorzystać ze wsparcia ekspertów z branży audiowizualnej. Zapraszamy do poznania aktualnej oferty!

Jest 10 produktów.
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aux Media – firma, która zrewolucjonizowała polski rynek

Polska firma Aux Media powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na produkty z branży audiowizualnej, które nie są produkowane w Azji. Producent za główny cel postawił sobie przede wszystkim wysoką jakość oferowanych wind do projektorów, jednocześnie dbając o to, aby wszystkie z nich były w 100% produkowane w Europie. Popularność, jaką cieszą się obecnie rozwiązania proponowane przez polską firmę, doskonale dowodzi, że udało się jej go osiągnąć. Aux Media proponuje windy do projektorów wyróżniające się trwałością na lata, wysoką jakością i łatwą dostępnością. Dodatkowo wszystkie modele dostępne w ofercie firmy uzyskały certyfikat CE, który gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Różnorodność asortymentu oraz dopasowanie rozwiązań i do rzutników przeznaczonych do tradycyjnej instalacji, i do montażu dołem do góry sprawiają, że każdy klient znajdzie w ofercie Aux Media coś dla siebie.

Oferta Aux Media – windy do projektorów dostępne w AVPoint.pl

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w sklepie internetowym AVPoint.pl przygotowaliśmy bogaty wybór produktów sygnowanych logo Aux Media. Dostępne windy do projektorów obejmują takie modele jak Pro Line, Pro Plus Line, Prestige Line, Premium Line, Compact Line czy Supreme Line. Bez względu na to, który produkt wybierzesz, masz pewność, że stawiasz na wysoką jakość gwarantowaną przez polską produkcję. Co więcej, propozycje Aux Media mogą także pochwalić się cichą, niezawodną i precyzyjną pracą, która ogranicza konieczność kalibracji ustawień projektora do absolutnego minimum, oraz wytrzymałą i estetyczną konstrukcją. Do produkcji wind wykorzystano solidne i trwałe aluminium anodowane. Nie bez znaczenia jest również możliwość sterowania przewodowego przy pomocy przełącznika naściennego, duży udźwig oraz gwarancja bezpieczeństwa. Wszystkie produkowane przez Aux Media windy do projektorów pozwalają na oddzielenie kabli od części mechanicznych, które mogłyby spowodować ich uszkodzenie.