Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij

Zidoo Z1000 - Nowość !

Zidoo Z1000 to najnowszy odtwarzacz sieciowy 4K UHD z systemem Android 7.1, pracujący równolegle z OpenWRT, funkcją NAS i klienta torrent. Posiada pełne wsparcie dla sygnału 4K60Hz na złączu HDMI 2.0a, wspiera technologię HDR/HDR10 z 10-bitowa głębią kolorów. Urządzenie wspiera pełny passthrough dźwięku wielokanałowego multichannel HD-Audio, oraz najwyższych formatów Dolby Atmos i DTS:X, jak i downmix stereo. Nowa czarna aluminiowa obudowa dodaje klasy temu urządzeniu.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Zidoo
Z1000

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie ceny oraz dostępności tego produktu

1 700,00 zł
Brutto
Ilość

Zidoo Z1000 - Nowość !

Wyższa wydajność

Dzięki wykorzystaniu nowego układu Realtek 1296DD wydajność Zidoo Z1000 jest o 30% wyższa niż poprzedniej generacji urządzeń. Z1000 posiada więcej możliwości podłączeń oraz został wyposażony w nowy silnik optymalizacji obrazu i silnik konwersji HDR do SDR.

Nowa, czarna obudowa i wyświetlacz

Obudowa Z1000 jest wykonana z eleganckiego, szczotkowanego aluminium w kolorze czarnym. Na panelu frontowym otrzymujemy duży, czytelny wyświetlacz LED, z możliwości regulacji jasności lub całkowitego wyłączenia.

Opatentowane rozwiązanie z kieszenią na dysk HDD

Opatentowany system kieszeni na dysk HDD SATA 3,5". Po delikatnym odchyleniu klapki kieszeni, w wygodny sposób można wymontować dysk.

Nowy moduł WIFI i szybka pamięć

Ulepszone WiFi 2T2R MIMO obsługuje szybkość do 867 M/s, pozwalając na szybką i stabilną pracę w sieci. Z1000 ponadto posiada 2GB pamięci RAM i wbudowaną pamięć masową o pojemności 16GB eMMC.

Dużo możliwości podłączeń

Opatentowany system kieszeni na dysk HDD SATA 3,5" oraz bogactwo interfejsów, w tym drugi slot SATA 3.0, dwa szybkie złącza USB 3.0, dwa złącza USB 2.0,  Gigabit LAN, SPDIF Toslink/Coaxial, RCA analog audio (L/R), RCA kompozyt, HDMI 2.0a, HDMI 2.0 IN, RS232, sprawiają że odtwarzaczowi Zidoo nic nie brakuje.

Funkcjonalny pilot z funkcją uczenia się

Podświetlany, w pełni funkcjonalny pilot z funkcją uczenia się komend IR. Wygodne, zdalne sterowanie "bez martwego kąta".

Bogate wsparcie protokołów pracy w sieci

Obsługa NFS, SMB V2, SMB V1, DLNA UPNP i wielu innych protokołów sieciowych sprawia, że Z1000 może z powodzeniem pracować w każdej sieci.

Android 7.1 i OpenWRT

Nowy system Android pozwolił zbudować inteligentny system operacyjny, który lepiej zrozumie potrzeby użytkownika. Urządzenie posiada również system OpenWRT pozwalający na korzystanie z urządzenia jako z serwera NAS z m.in. klientem Torrent. Więcej: www.openwrt.org. Nowy interfejs jest zdecydowanie wygodnieszy w obsłudze, bardziej responsywny i przyjazny użytkownikowi.

Prawdziwa przyjemność z 4K 60Hz. Wsparcie HDR i 10bitowej głębi kolorów

Nowa technologia optymalizacji jakości obrazu oraz sprzętowe 4K 60Hz pozwala uzyskać najwyższą jakość obrazu z możliwością korekcji. Wsparcie kodeka H.265 / HEVC 10bit i automatyczne przełączanie rozdzielczości oraz klatkażu (23.976,59.94,25,30,50,60). Z1000 posiada zoptymalizowany algorytm konwersji HDR, pozwalający dokładnie odtworzyć oryginalne kolory podczas odtwarzania 4K HDR, nawet nie posiadając telewizora HDR. Obsługuje również funkcję mapowania SDR HDR.

Nowy odtwarzacz muzyczny

Zidoo music player 3.0 posiada nowy interfejs użytkownika i obsługuje natywnie SACD, DFF, DSF, APE, FLAC, WAV i inne bezstratne formaty audio. Posiada wsparcie CUE razem z wyświetlaniem listy i equalizerem.  Automatycznie pobiera okładki albumów i teksty piosenek. Interfejs jest prosty, schludny i wygodny w obsłudze.

Natywna obsługa Hi-Fi 192KHz

Zidoo jako pierwszy producent odtwarzaczy Android zniósł ograniczenia systemu w kwestii częstotliwości próbkowania. Cała seria modeli Z wspiera natywnie 192KHz na złączach cyfrowych.

Poster wall - centrum zarządzania filmami

Zidoo opracowało jeden z najlepszych na rynku UI do zarządzania filmami - Poster Wall. Automatycznie pobiera okładki do filmów i seriali, razem z opisami, obsadą i ocenami. Pozwala na kategoryzowanie materiałów, szybkie wyszukiwanie czy edycję.

Rozbudowana funkcja edycji sposobu wyświetlania napisów

Z1000 pozwala na edycję rozmiaru napisów, koloru, czcionki. Wspiera pobieranie napisów online i obsługa efektów specjalnych w napisach SUP i ASS.

Zdalne sterowania z każdego telefonu, tabletu czy komputera PC z przeglądarką web.

Zidoo Control Center to dostępny z przeglądarki interfejs służący do wygodnego sterowania odtwarzaczem w sieci. Posiada funkcję pilota oraz pozwala przeglądać biblioteki filmów czy muzyki lub uruchamiać aplikacje. Świetnym rozwiązaniem dla fanów muzyki będzie sterowanie odtwarzaczem muzycznym bez konieczności włączania telewizora. Ponadto Zidoo pozwala na sterowanie HTTP, RS232(on/off) oraz Control4.

Pełne menu nawigacyjne Blu-Ray

Odtwarzacze Zidoo jako pierwsze na rynku zaczęły wspierać odtwarzanie plików Blu-ray razem z menu nawigacyjnym UHD Blu-ray, zarówno z plików ISO, jak i struktury. Doświadczaj oglądania kompletnych filmów Blu-Ray i DVD z dostępem do wszystkich materiałów, jak na fizycznym odtwarzaczu płyt, z wyborem rozdziałów, scen, alternatywnych zakończeń, dodatków czy kończąc na wyborze ścieżki audio i napisów.

Pełne wsparcie dźwięku wielokanałowego

Z1000 wspiera pełne passthrough dźwięku wielokanałowego multichannel HD-Audio, w tym najwyższe formaty Dolby Atmos i DTS:X, passthrough jak i downmix.

Wideo:

- Wsparcie pełnego 4K 60Hz na złączu HDMI 2.0a,  HDR / HDR10, 10-bitowa głębia kolorów, 1,07 miliarda kolorów.
- Nowa technologia optymalizacji jakości obrazu i zoptymalizowany algorytm konwersji z HDR do SDR pozwala dokładnie odtworzyć oryginalne kolory podczas odtwarzania 4K HDR, również bez telewizora HDR. Rozwinięta funkcja mapowania SDR HDR.
- Dokładne i automatyczne przełączanie klatek i rozdzielczości (23.976,59.94,25,30,50,60).
- Sprzętowe dekodowanie wideo H.265/HEVC 10bit.
- Pełne menu nawigacyjne Blu-Ray (również UHD) oraz DVD.
- Rozbudowana funkcja edycji sposobu wyświetlania napisów, rozmiaru, koloru, czcionki. Wsparcie pobierania napisów online. Obsługa efektów specjalnych w napisach SUP i ASS.
- Funkcja Zidoo Poster Wall. Automatyczna klasyfikacja i sortowanie biblioteki filmów, seriali i muzyki.
- Kodi ZDMC i dostęp do sklepu Google Play

Audio:

- Wsparcie pełnego passthrough dźwięku wielokanałowego multichannel HD-Audio, w tym najwyższych formatów Dolby Atmos i DTS:X, jak i downmix stereo.
- Odtwarza natywnie flac 24bit/192kHz przez wyjścia HDMI, optyczne koaksjalne oraz USB - z podłączonym przetwornikiem DAC.
- Obsługa pozostałych bezstratnych formatów audio: SACD, DFF, DSF, APE, FLAC, WAV i itp. Obsługa ścieżki CUE. Obsługa sterowania telefonem komórkowym bez konieczności włączania urządzenia wyświetlającego obraz w celu słuchania muzyki.
- Tylko w Zidoo częstotliwość próbkowania dźwięku na złączu SPDIF - 192KHz. Pierwszy raz przekroczono granice możliwości Android.
- Odtwarza SACD - konwersja do 176 kHz.

Zidoo Z1000 to najnowszy odtwarzacz sieciowy 4K UHD z systemem Android 7.1, pracujący równolegle z OpenWRT, funkcją NAS i klienta torrent. Posiada pełne wsparcie dla sygnału 4K60Hz na złączu HDMI 2.0a, wspiera technologię HDR/HDR10 z 10-bitowa głębią kolorów. Urządzenie wspiera pełny passthrough dźwięku wielokanałowego multichannel HD-Audio, oraz najwyższych formatów Dolby Atmos i DTS:X, jak i downmix stereo. Nowa czarna aluminiowa obudowa dodaje klasy temu urządzeniu.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Zidoo
Z1000
Akcesoria standardowe
Pilot, kabel zasilający, kabel HDMI, anteny WiFi, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja
12 m-cy

Zobacz również