Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij

Zidoo X9S

Zidoo X9S to unikatowy odtwarzacz sieciowy ze wsparciem najwyższej jakości obrazu Ultra-HD 4K 60Hz z HDR10, z 10bitową przestrzenią kolorów, dźwiękiem 7.1 HD-Audio, dwuzakresowym WiFi AC, Gigabitowym Ethernetem, wsparciem 3D-ISO, BD-ISO z pełnym menu Blu-Ray.

Dostępny
Zidoo
X9S
810,00 zł
Brutto
Ilość

Zidoo X9S to Android Smart TV Box oferujący niespotykany dotąd wachlarz możliwości. Wsparcie najwyższej jakości obrazu Ultra-HD 4K 60Hz z HDR10, z 10bitową przestrzenią kolorów, dźwiękiem 7.1 HD-Audio, dwuzakresowym WiFi AC, Gigabitowym Ethernetem, wsparciem 3D-ISO, BD-ISO z pełnym menu Blu-Ray, automatycznym przełączaniem częstotliwości wyświetlania klatek, z wejściem HDMI IN 4K z możliwością nagrywania oraz funkcją Picture in Picture. Bogactwo złącz z uniwersalnym portem SATA do podłączenia dysku włącznie. Świetne parametry sprzętowe we współpracy z niezwykle dopracowanym oprogramowaniem czynią Zidoo X9s jednym z najlepszych odtwarzaczy multimedialnych na rynku

Najwyższa jakość obrazu                    

W Zidoo X9s wykorzystano najnowszy chipset firmy Realtek zaprojektowany specjalnie do odtwarzania multimediów. Pozwala uzyskać jakość wideo przewyższającą możliwości współczesnych set top box'ów z systemami Android, Windows czy Linux. Urządzenie posiada też wsparcie dla technologii HDR 10bit.

Unikatowy chipset Realtek           

Zidoo X9s posiada procesor RTD1295 64bit z modułem graficznym Mali-T820 GPU w pełni wspierającym 4K UHD . Obraz jest niezwykle realistyczny,  szczegółowy i pełen detali. Urządzenie wspiera szersze spectrum kolorów (BT.2020) i 10 bitową przestrzenią kolorów, co daje niewiarygodną możliwość wyświetlania ponad biliona kolorów w przeciwieństwie do 16 milionów oferowanych przy 8 bitowych technologiach. Dzięki temu obraz jest jeszcze żywszy z płynniejszymi przejściami pomiędzy barwami.

Pełne wsparcie 4K@60Hz H.265/HEVC poprzez HDMI 2.0a          

Zidoo X9s wspiera sprzętowe dekodowanie wideo H.265 i potrafi,  w przeciwieństwie do innych konkurencyjnych modeli, wypuścić rozdzielczość Ultra-HD 4K 60fps.

Wielokanałowe 7.1/5.1 HD-Audio oraz wsparcie DSD
          
Zidoo X9s wspiera wszystkie formaty HD-Audio, w tym Dolby True-HD, Dolby True-HD ATMOS, DTS:X, DTS-HD MA, 5.1/7.1 LPCM, DTS, i Dolby Digital AC3, zarówno downmix, jak i passthrough przy odtwarzaniu w zainstalowanym standardowo w urządzeniu odtwarzaczu wideo lub KODI z zainstalowanym Zidoo Player. Absolutną nowością jest wsparcie przez urządzenie Android odtwarzania DSD po złączu USB. Wymagana jest instalacja aplikacji USB Audio Player Pro ze sklepu Google Play, dzięki której możemy bez problemu odtworzyć DSD w formacie dff, w tym DSD64/DSD128/DSD256 bez utraty jakości. Przez powyższą aplikacją można również odtworzyć FLAC w formacie do 24bit/192kHz.

Wysoka wydajność pracy w sieci
          
Zastosowanie karty sieciowej o przepustowości 1Gb oraz niesamowicie wydajnego modułu graficznego Mali-T820 GPU, wspartego oprogramowaniem firmy Zidoo, pozwala uzyskać niesamowicie wydajne odtwarzanie najbardziej wymagających materiałów 4K@60Hz w sieci lokalnej przy podłączeniu kablem sieciowy. Z kolei za niebywale szybką łączność bezprzewodową odpowiedzialny jest dwuzakresowy moduł WiFi 2.4Ghz/5Ghz  802.11AC! Ponadto Zidoo posiada równolegle zainstalowany system OpenWrt pozwalający utworzyć z urządzenia serwer NAS z bogatymi możliwościami konfiguracyjnymi. Więcej: https://openwrt.org/

Preinstalowane KODI          

Odtwarzacz multimedialny KODI 17.3 jest preinstalowany w ramach standardowego oprogramowania wraz z nakładką producenta - Zidoo Player, producent takie zestawienie nazwał ZDMC 17.3. Dzięki temu unikatowemu rozwiązaniu bezpośrednio w KODI jesteśmy w stanie uzyskać zarówno dźwięk 7.1 HD-Audio, jak i pełne wsparcie 4K@60Hz 10 bit czy 3D BD ISO. Jest to funkcjonalność nieosiągalna dla innych odtwarzaczy, cechująca produkty firmy Zidoo oraz HiMedia. Pozwala ona w prosty sposób połączyć możliwości multimedialne KODI z możliwościami sprzętowymi urządzenia, zarówno we wsparciu dla większości formatów, jak i wysokiej jakości obrazu

Świetne wsparcie producenta          

Firma Zidoo cieszy się bardzo dobrą reputacją wsród użytkowników, oferując już od ponad 3 lat nowatorskie rozwiązania w swoich odtwarzaczach oraz świetne wsparcie techniczne oraz aktualizacje oprogramowania, stopniowo rozwijające możliwości swoich urządzeń o wsparcie nowych formatów oraz aplikacji.
 
Android 6.0 Marshmallow z dostępem do Google Play           

Zidoo X9s pracuje w oparciu o jedną z najlepszych wersji systemu Android, Marshmallow 6.0. Posiada pełny dostęp do platformy Google Play oraz aplikacji, gier czy programów dostępnych na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo w urządzeniu domyślne zainstalowana jest przeglądarka Google Chrome ze wsparciem Adobe Flash 11 oraz HTML5, YouTube(z możliwością cast'owania z urządzeń mobilnych Android), Netflix* oraz Skype

Bogate oprogramowanie   

Oprogramowanie firmy Zidoo ponadto oferuję wiele możliwości od edycji wyglądu czy skrótów po bogaty dostęp do konfiguracji urządzenia. W każdej z aplikacji fabrycznych otrzymujemy szeroki wachlarz możliwości od pobierania napisów w locie zcy wygodnego przeglądania zasobów multimedialnych.

OpenWRT

Urządzenie posiada również system OpenWRT pozwalający na korzystanie z urządzenia jako serwera NAS. Więcej: https://openwrt.org/

2GB RAM + 16GB pamięci wewnętrznej          

Zastosowanie 2GB szybkiej pamięci DDR3 RAM pozwala na szybką i wydajną pracę, pozwalając na korzystanie z wielu aplikacji w tym samym momencie. Wbudowane 16GB pamięci wewnętrznej eMMC 5.0 pozwala na wygodne instalowanie najpopularniejszych aplikacji. W razie potrzeby pamięć można powiększyć przez podłączenie zewnętrznego nośnika przez SATA, USB oraz czytnik kart pamięci. Zidoo X9s  świetnie pracuję również w sieci korzystając z popularnych protokołów SMB, UPNP czy NFS.

Wsparcie 23.976 / 29.970 klatek           

Automatyczne przełączanie pomiędzy klatkażem 23/24i 30 fps - łagodne odtwarzanie wszystkich formatów. Brak tej funkcjonalności z większości odtwarzaczy Android stwarza często problemy użytkownikom. W Zidoo X9s ta funkcjonalność została dopracowana znakomicie.

Wsparcie 3D BD ISO i BD ISO          

Preinstalowane KODI 17.3(ZDMC) z ZDMC player wspiera odtwarzanie obrazów płyt 3D BD ISO oraz  BD-ISO z pełnym menu Blu-Ray.

Wejście HDMI IN 2.0 z możliwością nagrywania, streamowania oraz PIP
          
Zidoo X9s  posiada złącze wejściowe pozwalające podłączyć każde źródło HDMI do 4K włącznie z możliwością nagrywania
( tylko źródła niezabezpieczone HDCP ) w jakości do max 1080p. Ponadto źródło wejściowe możemy streamować w ramach sieci lub wyświetlić w ramach funkcji PIP - Picture in Picture

Sterowanie z urządzeń mobilnych Android

Zarządzania urządzeniem jest możliwe z poziomu telefonu/tabletu z systemem Androidem dzięki aplikacji Box RC. Możliwe jest także udostępnianie ekranu z telefonu czy tabletu na ekranie telewizora, czyli tzw. lustrzane odbicie (MiraCast i AirPlay - po zainstalowaniu aplikacji HappyCast) oraz odtwarzanie multimediów przez DLNA.
 
Złącze SATA

Zidoo X9s posiada możliwość zainstalowania dysku twardego 3.5" na zewnątrz obudowy o pojemności, aż do 8TB. Jest to idealne rozwiązanie dla osób posiadających bibliotekę multimedialną bogatą w filmy czy muzykę.

Bogactwo portów

Porty zewnętrzne:  HDMI 2.0a out, HDMI 2.0 input, kompozyt AV, TOSLINK, SATA, Bluetooth 4.0, 1xUSB 3.0, 2xUSB 2.0, karta microSD, RJ45.

Wysokiej jakości podzespoły   

Firma Zidoo produkuje Mini PC już od ponad 3 lat. Jej produkty charakteryzują się niebywałą dbałością o szczegóły oraz niezawodnością. X9s zamknięty jest w eleganckiej szarej, aluminiowej obudowie z wyświetlaczem fluorescencyjnym na froncie. Porty zewnętrzne są pozłacane dla uzyskania wysokiej jakości połączeń.

Zidoo X9S to unikatowy odtwarzacz sieciowy ze wsparciem najwyższej jakości obrazu Ultra-HD 4K 60Hz z HDR10, z 10bitową przestrzenią kolorów, dźwiękiem 7.1 HD-Audio, dwuzakresowym WiFi AC, Gigabitowym Ethernetem, wsparciem 3D-ISO, BD-ISO z pełnym menu Blu-Ray.

Dostępny
Zidoo
X9S
Gwarancja
12 m-cy