Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij

Zappiti Duo 4K HDR

Zappiti Duo 4K HDR o klasycznej szerokości HiFi został wyposażony w dwie kieszenie na dyski twarde SATA HDD 3,5''. Obsługuje on większość cyfrowych formatów dźwięku i obrazu, włącznie z najnowszym kodekiem video HEVC obsługującym miliard kolorów (10-Bitowe kodowanie kolorów).

Dostępny
Zappiti
zappitiduo4k
1 780,00 zł
Brutto
Ilość

Zappiti Duo 4K HDR

Upscaling do 4K Ultra HD

Technologia Zappiti MagicPixel v2 skaluje również pliki wideo do rozdzielczości Ultra HD (3840x2160), która jest 4-razy większa (bardziej dokładna) od wciąż popularnej Full HD. Jeśli jeszcze nie dysponujesz telewizorem lub projektorem klasy Ultra HD 4K nie martw się. Technologia Zappiti™ MagicPixel v2 przetwarza treści wideo Ultra HD w ekstremalnie wysoką jakość 1080p bez kompresji (4: 4: 4), tak by wyświetlić film 4K na urządzeniach Full HD 1080p w możliwie najwyższej jakości. Proces ten poprawia postrzeganą  rozdzielczość o około 30% w porównaniu z Blu-ray oglądanym na telewizorze 1080p. Ponadto odtwarzacz sieciowy Zappiti One 4K HDR wyposażono w wyjście HDMI 2.0a, aby zapewnić najlepszą kompatybilność z najnowszymi treściami takimi jak 4K60p lub HDR.

HDR

Dzięki wsparciu HDR (High Dynamic Range) odtwarzacz Zappiti Mini 4K oferuje zachwycający realizm obrazu. Dzięki odtworzeniu bogactwa i zróżnicowania intensywności oświetlenia zapisanych w plikach HDR osiąga wyższy kontrastowi i dynamikę obrazu niż w przypadku tradycyjnych plików video.

10-Bit & REC.2020

Ciesz się rozszerzoną gamą kolorów dzięki formatowi REC.2020 (znacznie szerszej przestrzeni kolorów niż w tradycyjnym wideo) i większej liczbie odcieni (1024 poziomy zamiast 256 poziomów na każdy podstawowy kolor) obsługującemu 10-bitowe kodowanie kolorów.

HEVC / H.265

Odtwarzacz Zappiti Duo 4K HDR obsługuje kodek H.265 / HEVC do rozdzielczości 4K. HEVC to następca popularnego kodeka H.264, dzięki któremu dany plik video może zajmować do 50% mniej miejsca na dysku. Obsługuje również nowy, darmowy kodek VP9 opracowany przez Google.

Dolby Atmos & DTS:X

Ciesz się niesamowitymi wielokanałowymi formatami audio, w tym Dolby TrueHD, DTS-HD w formacie 5.1 lub 7.1, a nawet DTS:X i Dolby Atmos, dwóch rewolucyjnych, nowych technologiach audio, które zapewnią Ci rozrywkę na nowym, fantastycznym poziomie. Nowe formaty dźwięku oferują potężny, poruszający dźwięk, wprowadzając dwie ważne koncepcje do dźwięku kinowego: obiekty audio i głośniki montowane w suficie.

Wielozadaniowość

Dzięki nowemu, potężnemu procesorowi Realteka i aplikacjom Zappiti możesz wykonywać wiele czynności równocześnie. Wyobraź sobie, że oglądasz film w czasie, gdy trwa indeksowanie Twoich seriali, a jednocześnie trwa transfer plików za pomocą Zappiti Explorer. A przecież możesz jeszcze przerwać kopiowanie konkretnego pliku pośród wielu znajdujących się na liście do kopiowania używając okna bieżącego zadania. A gdy aplikacje Zappiti Explorer i Zappiti Media Center działają równocześnie w tle możesz błyskawicznie przełączać się między nimi.

Szybki transfer i odtwarzanie plików przez sieć

Dzięki magistrali Gigabit Ethernet szybkość transmisji danych osiąga najwyższy poziom: do 115 MB/s przy przesyłaniu plików (20 MB/s w poprzednich modelach) i do 350 Mb/s przy odtwarzaniu plików HEVC. To 7-krotność przepływności formatu Blu-ray i 3-krotność formatu Blu-ray 4K Ultra HD.

Kompatybilność Zappiti Media Center V4

Zappiti Duo 4K HDR jest kompatybilny z Zappiti Media Center V4. Zappiti umożliwia przeglądanie okładek dając jednocześnie dostęp do szczegółowych informacji o danym filmie, czy serialu (obsada, reżyser, data wydania, napisy, etc.). Zappiti automatycznie indeksuje kategorie filmów i programów telewizyjnych. Daje także możliwość edytowania informacji o każdym pliku, czy zmiany przypisanej okładki bezpośrednio z poziomu odtwarzacza za pomocą pilota, bądź z użyciem komputera PC lub MAC.

Zachwycający GUI (interfejs graficzny)

Nowy, zachwycający odtwarzacz Zappiti Player 4K wyznacza nowy standard w kategorii centrum multimediów dzięki zachwycającemu interfejsowi użytkownika, efektom 3D, odbiciom i opcjonalnym, pięknym motywom. W ustawieniach odtwarzacza Zappiti możesz włączyć bądź wyłączyć niektóre efekty wizualne, takie jak topowe okładki filmów (Blu-ray, DVD, MKV, etc…), czy efekty świetlne.

Sagi

Filmowe sagi są automatycznie grupowane i sortowane po datach wydania. Okładka sagi jest przypisywana do danej grupy filmów a ich poszczególne okładki obracają się wokół głównej z wykorzystaniem oszałamiających efektów 3D.

Sterowanie odtwarzaczem Zappiti

Steruj odtwarzaczem Zappiti za pomocą wirtualnego pilota wykorzystując swój tablet lub smartfon, przeglądaj kolekcje filmów i korzystaj z większości funkcji Zappiti bezpośrednio z tabletu lub smartfona – edytuj okładkę, obejrzyj zwiastun, edytuj informacje o filmie, zaznacz film jako odpowiedni dla dzieci.

Bez wentylatora

Chłodzenie odtwarzacza Zappiti Duo 4K HDR jest całkowicie pasywne – odpowiednio zaprojektowana metalowa obudowa z otworami wentylacyjnymi zlikwidowała konieczność stosowania wentylatora.

Port SATA oraz dwie kieszenie na dyski HDD 3,5''

Łatwo i szybko podłączysz zewnętrzny dysk SATA HDD do odtwarzacza Zappiti Duo 4K HDR (złącze obsługuje transfer do 6 Gbit/s w standardzie SATA III). Odtwarzacz Zappiti Duo 4K HDR obsługuje dyski o pojemności do 16TB, co pozwala zapisać zawartość nawet 300 płyt Blu-ray na jednym dysku. Obudowa z łatwo dostępnymi dwiema kieszeniami na dyski twarde 3.5” o pojemności do 8TB, (razem  16TB) pozwalającymi na wymianę dysku w trakcie pracy urządzenia (Hot Swap).

Napisy 3D

Ciesz się plikami filmowymi 3D BD ISO i 3D MKV MVC wyświetlanymi w prawdziwej jakości Full HD po podłączeniu odtwarzacza Zappiti do dowolnego telewizora lub projektora z funkcją 3D, za sprawą większej głębi i szczegółowości obrazu na ekranie (dwukrotnie lepsza rozdzielczość niż w przypadku obrazu 3D w trybie Side-by-side czy Top-bottom) oraz obsługi napisów 3D. Do dyspozycji masz wiele ustawień 3D, w tym: głębię obrazu 3D, głębię napisów 3D, głębię interfejsu 3D, ręczne odwracanie obrazu (prawo-lewo).

Integracja

Produkty Zappiti zostały specjalnie zaprojektowane do integracji w zaawansowanych instalacjach za sprawą: wielopoziomowych zabezpieczeń, kodów sterowania przez IP i IR dla sterowników Control4, Crestron, ProControl, RTI, Pronto, Logitech Harmony, Middle Atlantic, dyskretne kodów ON/OFF.

Podświetlany pilot

Możesz wygodnie obsługiwać odtwarzacz Zappiti Duo 4K HDR za pomocą pilota na podczerwień (dołączony w zestawie). Do sterowania możesz również użyć bezprzewodowej myszy bądź klawiatury (nie są dołączone w zestawie). Opcjonalnie możesz sterować odtwarzaczem Zappiti Mini 4K HDR za pomocą jednego z dostępnych na rynku uniwersalnych pilotów takich marek jak: ProControl, RTI, Control4 czy Logitech Harmony.

Zappiti Duo 4K HDR o klasycznej szerokości HiFi został wyposażony w dwie kieszenie na dyski twarde SATA HDD 3,5''. Obsługuje on większość cyfrowych formatów dźwięku i obrazu, włącznie z najnowszym kodekiem video HEVC obsługującym miliard kolorów (10-Bitowe kodowanie kolorów).

Dostępny
Zappiti
zappitiduo4k
Gwarancja
24 m-ce

Komentarze

Napisz swoją opinię

Zappiti Duo 4K HDR

Zappiti Duo 4K HDR o klasycznej szerokości HiFi został wyposażony w dwie kieszenie na dyski twarde SATA HDD 3,5''. Obsługuje on większość cyfrowych formatów dźwięku i obrazu, włącznie z najnowszym kodekiem video HEVC obsługującym miliard kolorów (10-Bitowe kodowanie kolorów).

Napisz swoją opinię