Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij

Projektor ViewSonic PX727-4K

ViewSonic PX727-4K to projektor z rozdzielczością UHD o jasności 2200 ANSI lumenów. Wykorzystuje technologię XPR, obsługując treści w rozdzielczości 8.3 megapikseli 4K UHD. Maksimum detali ze wsparciem dla materiałów HDR i przestrzeni barw Rec. 2020.

Dostępny
ViewSonic
1PD082
4 499,00 zł
Brutto
Ilość

Projektor ViewSonic PX727-4K

True 4K UHD

Doświadcz żywego, pełnego detali obrazu 4K UHD - czterokrotnie więcej szczegółów obrazu w porównaniu do standardu Full HD. Przy 8.3 milionach pikseli wyświetlanych na ekranie dzięki technologii XPR, projektor posiada certyfikat 4K UHD i spełnia standardy the Consumer Technology Association (CTA).

Większa głębia obrazu

Projektor Viewsonic wspiera technologię HDR. Materiały HDR (z ang. High Dynamic Range) rejestrowane i są w zakresie jasności porównywalnej z tą, jaką w rzeczywistości może dostrzec ludzkie oko. Dzięki temu obraz jest bardziej realistyczny, a ilość szczegółów większa, tak w jasnych, jak i ciemnych scenach.

Płynne przejścia tonalne

Płynna gradacja kolorów palety RGBRGB to bardziej intensywna czerwień, błękit i zieleń. Dzięki temu projektor reprodukuje większą ilość odcieni wszystkich barw, które gładko przechodzą jedna w drugi, tworząc płynny, nasycony obraz.

Kolor jak w kinie

Projektor pokrywa aż 96% profesjonalnego standardu Rec. 709. Oznacza to, że urządzenie wyświetla obraz bliski temu, którego można oczekiwać od najlepszych sal kinowych.

Super Resolution

Funkcja ta pozwala na indywidualną korekcję rozdzielczości obiektów na ekranie, tak aby uzyskać jeszcze ostrzejszy i bardziej szczegółowy obraz.

Color Enhancement

Wzmocnienie i niezależna optymalizacja pojedynczych kolorów, pozwalająca na zwiększenie całej palety barw.

Skin Tone

Naturalny odcień ludzkiej skóry jest istotny dla naszego odbioru obrazu. Procesor projektora tak dostosowuje odcień skóry, aby ten był jak najbliższy rzeczywistości.

Precyzyjna reprodukcja kolorów

Zastrzeżona, autorska technologia ViewSonics SuperColor™ to zestaw funkcji umożliwiających wyświetlenie szerokiego spektrum kolorów, zapewniających niemal realne wrażenia. Żywy obraz w jasnych i ciemnych scenach, bez jakichkolwiek strat w jakości.

Granie na dużym w 4K UHD

Rozdzielczość 4K UHD to przyszłość gamingu. Doświadcz ekscytującej rozgrywki w najnowszych tytułach z ogromną liczbą detali.

Wiele sposobów połączeń dla urządzeń HD

Ciesz się prawdziwymi treściami w jakości 4K dzięki portowi HDMI 2.0 ze wsparciem protokołu HDCP 2.2. Obsługa standardu HDCP 2.2 jest niezbędna do poprawnego podłączenia odtwarzaczy Blu-ray 4K oraz innych urządzeń oferujących materiały jakości UHD.

Zintegrowane źródło zasilania

Wbudowany port USB 5V/1.5A pozwala na zasilenie bezprzewodowych adapterów WiDi, Miracast lub zewnętrznych odtwarzaczy multimediów bez potrzeby wykorzystywania dodatkowego źródła prądu.

Pilot przyjazny użytkownikom

Projektor dostarczany jest z podświetlanym pilotem zdalnego sterowania, który doskonale sprawdza się w ciemnych pomieszczeniach.

Centrum kontroli

Pełna kontrola, niezależnie od sposobu ustawienia projektora. Na środku urządzenia znajduje się wygodnie położony przycisk zasilania, integrujący w sobie diodę IR pilota.

Niski koszt użytkowania - Wydłużona długość działania

Tryb SuperEco uruchamia się samoczynnie, jeśli projektor zostanie pozostawiony na dłużej niż 3 minuty w trybie czuwania. Pozwala to wydłużyć żywotność lampy średnio do 15000 godzin.

Zmniejszony pobór energii

W przypadku braku wykrycia sygnału wideo projektor samoczynnie wyłączy się, aby zaoszczędzić energię i przedłużyć żywotność lampy.

Doskonałe kolory na dłużej

Oparta na cyfrowych rozwiązaniach technologia DLP, DMD (Digital Micromirror Device) sprawia, że wyświetlany obraz jest raz za razem idealnie taki sam. Dzięki temu, projektory ViewSonic DLP w praktyce eliminują degradację obrazu z czasem.

Krystalicznie czysty obraz

DMD to innowacyjny układ pikseli z uwzględnieniem niewielkiej przerwy pomiędzy nimi. Dzięki temu obraz pozbawiony jest Efektu szklanych drzwi, wyświetlany tekst jest czytelny a złożone grafiki, niezwykle ostre.

Wysoki natywny kontrast

Układ optyczny użyty w projektorach ViewSonic opartych o technologię DLP  gwarantuje intensywną czerń i wysoki kontrast natywny-obraz, pełen głębi i bliski rzeczywistości.

ViewSonic PX727-4K to projektor z rozdzielczością UHD o jasności 2200 ANSI lumenów. Wykorzystuje technologię XPR, obsługując treści w rozdzielczości 8.3 megapikseli 4K UHD. Maksimum detali ze wsparciem dla materiałów HDR i przestrzeni barw Rec. 2020.

Dostępny
ViewSonic
1PD082
Typ projektora
Kino domowe
Technologia
DLP
Rozdzielczość
3840x2160
Kontrast
12000:1
Jasność
2200 ANSI lm
Żywotność lampy
4000 (Tryb normalny) / 15000 (Tryb SuperEco)
Format obrazu
16:9
Zoom
x1,2
Złącza wejścia
2 x HDMI, VGA (D-Sub15), Mini jack 3.5 mm
Złącza wyjścia
Mini jack 3.5 mm, RS232, Trigger 12V, USB (a) zasilające (5V/1.5A), USB serwisowe
Głośniki
10W
Akcesoria standardowe
Baterie do pilota Kabel zasilający Pilot Skrócona instrukcja obsługi
Waga
4,2 kg
Inne
Korekcja Keystone (w pionie +/- 40°) - korekcja efektu
Gwarancja
36 m-cy