Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij

Projektor Sony VPL-VW570ES + Sony PS4Pro 1TB

Sony VPL-VW570 SXRD 4K do kina domowego dostępny w dwóch kolorach czarnym i białym. Wyposażony w źródło światła o jasności 1800 lumenów i funkcję pamięci położenia obrazu.

Dostępny
SONY
4K/UHD
VPLVW570
29 400,00 zł
Brutto
Ilość

Projektor Sony VPL-VW570ES + Sony PS4Pro 1TB

Projektor do kina domowego Sony VPL-VW570ES pozwala uzyskać obraz 4K jak w prawdziwym kinie. Dzięki panelom Sony SXRD o natywnej rozdzielczości 4K (4096 x 2160) obraz ma autentyczną rozdzielczość 4K (ponad cztery razy większą niż Full HD)

Projektor VPL-VW570ES jest przeznaczony do użytku w dedykowanych pokojach kinowych i domowych salonach. Gwarantuje nadzwyczajny obraz o niespotykanej dotąd szczegółowości i wyjątkowo naturalnej kolorystyce. Znakomite wrażenia to również zasługa dużej jasności: 1800 lumenów.

Dzięki technologii Advanced Iris projektor VPL-VW570ES odznacza się dużym kontrastem dynamicznym. Jest też wyposażony w funkcję pamięci położenia obrazu, którą doceni każdy kinoman.

Panele SXRD o natywnej rozdzielczości 4K

Dzięki zaawansowanej technologii paneli SXRD (Silicon X-tal Reflective Display), stosowanych także w cyfrowych projektorach kinowych Sony, obraz ma rozdzielczość natywną 4K (4096 x 2160) i zawiera ponad cztery razy więcej szczegółów niż materiały Full HD. W rezultacie każdy detal ma wierny, naturalny wygląd, bez postrzępionych krawędzi i widocznych pikseli.

Bogatsza, głębsza czerń

Najnowsze panele SXRD 4K mają nie tylko sprzętową rozdzielczość 4K, ale i większy kontrast. Projekcja z wykorzystaniem paneli SXRD zapewnia więc bogactwo odcieni czerni, płynność obrazu i wyraźnie widoczny ruch. Udoskonalenia wprowadzone w odbijającej światło warstwie krzemowej panelu zaowocowały większą kontrolą nad światłem, a w rezultacie dokładną reprodukcją cieni i czerni.

Dynamiczny kontrast 350 000:1

Dynamiczny kontrast wynosi 350 000:1, co przekłada się na szczegółowość i realizm każdej sceny. Do uzyskania głębokiej czerni i żywych kolorów przyczynia się zaawansowany procesor obrazu połączony z mechanizmem regulacji przysłony obiektywu.

Technologia Reality Creation o wysokiej rozdzielczości

Specjalna technologia Reality Creation analizuje obraz z dokładnością do pojedynczych pikseli. Zastosowanie wydajnych, doskonalonych przez lata algorytmów dopasowywania wzorów poprawia wyrazistość obrazu bez zwiększania ilości szumu cyfrowego. Do jakości zbliżonej do 4K interpolowane są również filmy z obecnych płyt Blu-ray Disc™ Full HD oraz DVD.

TRILUMINOS

Dzięki technologii Triluminos Colour projektor VPL-VW570ES zapewnia większe bogactwo odcieni i faktur niż standardowe projektory. Piękny wygląd trudnych do zreprodukowania odcieni szkarłatu, błękitu i zieleni ożywia oglądane krajobrazy. Dzięki wiernej reprodukcji karnacji lepiej prezentują się również twarze.

Zgodność z HDR

Technologia dużego zakresu dynamiki (ang. High Dynamic Range, HDR) pozwala w pełni spożytkować potencjał płyt Blu-ray UHD i serwisów wideo oferujących materiały wideo w transmisji strumieniowej. Materiały wideo HDR wyróżniają się rozszerzoną skalą jasności, która przekłada się na bardziej realistyczne, kontrastowe obrazy o wspaniałej kolorystyce. Zgodność z formatami HDR10 i HLG (Hybrid Log-Gamma). Projektory Sony do kina domowego reprodukują kolory i kontrasty w sposób zgodny z zamierzeniem twórcy obrazu.

Obsługa sygnałów HDMI 18 Gb/s

Ze względu na rosnącą dostępność i popularność materiałów 4K HDR 60p projektor VPL-VW570ES jest zgodny z sygnałami HDMI 18 Gb/s, pozwalającymi uzyskać płynniejsze przejścia tonalne.

4K Motionflow

Wydajny procesor obrazu w projektorze VPL-VW570ES umożliwia użycie technologii Motionflow™, płynnie i wyraźnie ukazującej ruch nawet przy oglądaniu filmów 4K. Technologia ta generuje dodatkowe klatki bez zmiany jasności obrazu i doskonale sprawdza się przy oglądaniu szybkich akcji sportowych. Dla purystów przeznaczony jest tryb True Theatre, który zachowuje pierwotne tempo wyświetlania obrazu: 24 klatki na sekundę.

Duża jasność 1800 lumenów

280-watowa lampa zapewnia jasność potrzebną do uzyskania żywego obrazu o dużym kontraście.

Trwalsza lampa UHP o mocy 280 W

Trwała lampa rtęciowa wystarcza nawet na 6000 godzin oglądania (w trybie małej jasności). Oznacza to rzadsze wymiany lamp, prostszą konserwację i niższe koszty eksploatacji.

Pamięć ustawień obrazu

W pamięci urządzenia można zapisać ustawienia powiększenia i przemieszczenia obiektywu, jak również pięć ustawień formatu ekranu. Pamięć położenia obrazu zawiera główne parametry i umożliwia szybkie wyświetlenie filmu we właściwym formacie. Można w niej zapisać między innymi proporcje obrazu, w tym 16:9 i Cinemascope.

Dziewięć trybów skalibrowanego obrazu

Wyświetlany obraz można szybko dostosować do oglądanego materiału. Do wyboru jest dziewięć trybów skalibrowanego obrazu: kino cyfrowe, wzorcowy, telewizja, fotografie, gry, jasny obraz kinowy, jasny obraz telewizyjny i dwa tryby do oglądania filmów kinowych. Dodatkowe możliwości korekty kolorystyki zapewnia zaawansowane narzędzie HSV (Hue Saturation Value).

Sony VPL-VW570 SXRD 4K do kina domowego dostępny w dwóch kolorach czarnym i białym. Wyposażony w źródło światła o jasności 1800 lumenów i funkcję pamięci położenia obrazu.

Dostępny
SONY
4K/UHD
VPLVW570
Typ projektora
Kino domowe
Technologia
SXRD
Rozdzielczość
4096 x 2160 (4K)
Kontrast
350 000:1
Jasność
1800 ANSI lm
Poziom szumu
26 dB
Żywotność lampy
6000 godz.
Format obrazu
16:9 i Cinemascope
Zoom
x2,06
Lens Shift
Regulacja elektryczna W pionie: +85% -80%, w poziomie: ±31%
Złącza wejścia
2x HDMI z HDCP 2.2, Mini Jack-Trigger
Złącza wyjścia
RS-232C, D-SUB, RJ45, 10BASE-T/100BASE-TX, Mini Jack Wejście IR, USB
Akcesoria standardowe
Pilot RM-PJ24, Baterie manganowe R6 (AA), Przykrywka obiektywu, Przewód zasilający, Instrukcja na CD
Akcesoria opcjonalne
TDG-BT500A (okulary 3D)
Waga
14 kg
Inne
Obsługa 3D, Wbudowany Emiter 3D nadajnik radiowy
Gwarancja
36 m-cy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Projektor Sony VPL-VW570ES + Sony PS4Pro 1TB

Sony VPL-VW570 SXRD 4K do kina domowego dostępny w dwóch kolorach czarnym i białym. Wyposażony w źródło światła o jasności 1800 lumenów i funkcję pamięci położenia obrazu.

Napisz swoją opinię