Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij

Projektor Casio XJ-F21XN

Casio XJ-F221XN to projektor który posiada trwałe źródło światła o żywotności 20000 godzin, wytwarza jasność o wartości 3300 lumenów przy współczynniku kontrastu 20000:1 i rozdzielczości XGA 1024x768 w formacie 4:3.

Dostępny
Casio
1PC082
4 750,00 zł
Brutto
Ilość

Projektor Casio XJ-F21XN

One Click Connection

Kliknięcie ikony One Click Connection (dalej OCC) ustawionej dla każdej klasy tworzy połączenie bezprzewodowe z projektorem i inicjuje projekcję. Czas i wysiłek poświęcony na czynności, takie jak ustanawianie połączeń kablowych, przełączanie wejść i wprowadzanie ustawień bezprzewodowych są znacznie ograniczone, dzięki czemu zajęcia mogą rozpocząć się natychmiast. Utworzenie pliku OCC i ustawienia połączenia projektora można przeprowadzić w przeglądarce internetowej menedżera IT. Oszczędza to menedżerom IT kłopotów z budowaniem środowiska sieciowego.

Funkcja Moderatora

Ta funkcja umożliwia zbiorowe zarządzanie operacjami projekcyjnymi komputerów uczniów za pomocą smartfona lub tabletu. Nauczyciel może wybrać dowolny komputer ucznia z dowolnego miejsca w klasie i natychmiast wyświetlić odpowiednie treści na ekranie. Jest to praktyczny sposób na zwiększenie efektywności nauczania i zwiększenie udziału uczniów poprzez działania takie jak prezentacja. Jednocześnie można podłączyć maksymalnie 40 urządzeń, w tym urządzenia nauczyciela.

Sterowanie bezprzewodowe

Zdalne sterowanie komputerem i projektorem przez smartfon lub tablet umożliwia nauczycielom wyświetlanie ekranów, które chcą wyświetlać z dowolnego miejsca w klasie.

Dzielenie ekranu

Materiał maksymalnie z czterech komputerów może być wyświetlany jednocześnie

Zatrzymanie aplikacji

Naciśnięcie przycisku zatrzymania w aplikacji projekcji sieciowej C-Connection usuwa wyświetlany obraz z ekranu, zachowując status połączenia sieciowego. Wystarczy jedno kliknięcie, aby natychmiast rozpocząć następną prezentację. Nie ma potrzeby włączania / wyłączania zasilania przed i po każdej prezentacji.

Automatyczne wyłączanie

Po 20 minutach w trybie automatycznego wyłączania projekcji główne zasilanie projektora wyłącza się automatycznie. Zapobiega to przypadkowemu pozostawieniu włączonego projektora.

Automatyczne wykrywanie źródła

Po włączeniu zasilania i podłączeniu kabla projektor szuka sygnału wejściowego i automatycznie inicjuje projekcję. Projektor jest gotowy do pracy z pełną jasnością w ciągu 5 sekund a jego wyłączenie następuje natychmiast po naciśnięciu przycisku.

Odliczanie czasu

Możliwość wyświetlania dużego zegara na środku ekranu

9 wbudowanych szablonów

Dziewięć wbudowanych szablonów zawierających często używane obramowania i siatki są dostępne do użytku w klasie.

Wygodna kontrola jasności - automatycznie lub za pomocą przycisków

Projektor wyposażono w kontrolę jasności w aż siedmiostopniowej skali (tradycyjne projektory z wysokociśnieniową lampą rtęciową posiadają zwykle 2 lub 3 poziomy jasności). Tak precyzyjna skala pozwoli dostosować moc projektora do warunków panujących w pomieszczeniu. Dzięki temu obraz będzie bardziej czytelny - unikniemy zbyt małej lub zbyt dużej jasności a także efektywniej dostosujemy poziom zużywanej energii. Jasność możemy wygodnie zmieniać za pomocą przycisków na obudowie projektora lub za pomocą pilota - i to bez wchodzenia do menu ekranowego. Pozwoli to na szybkie dostosowanie jasności nawet w trakcie prezentacji. Modele z serii Advanced posiadają też wbudowany czujnik świtała, dzięki czemu kontrola może odbywać się automatycznie.

Niskie koszty użytkowania to specjalność technologii Laser&LED

Zaletą Laser&LED jest przede wszystkim wytrzymałość źródła światła obliczona na 20 000 godzin. Dodatkowo dochodzi do tego dużo niższe zużycie energii (które, w przybliżeniu, wynosi połowę zużycia energii projektorów z rtęciowym źródłem światła o porównywalnej jasności). Te wszystkie zalety przenoszą się na bardzo niskie całkowite koszty użytkowania w porównaniu do klasycznych projektorów z lampami rtęciowymi. Na całkowite koszty użytkowania składają się koszty zakupu, koszt wymiany lampy, koszty wymiany filtrów oraz koszty elektryczności.

Możliwość pracy 24/7

Projektory Casio przystosowane są do pracy w trybie 24/7. Wymagają jedynie szybkiego restartu raz na dobę.Ten atut w połączeniu z niezwykłymi parametrami żywotności źródła światła sprawia, że są to urządzenia nadające się do instalacji typu digital signage w przestrzeniach komercyjnych.

Casio XJ-F221XN to projektor który posiada trwałe źródło światła o żywotności 20000 godzin, wytwarza jasność o wartości 3300 lumenów przy współczynniku kontrastu 20000:1 i rozdzielczości XGA 1024x768 w formacie 4:3.

Dostępny
Casio
1PC082
Typ projektora
Biznes i edukacja
Technologia
Laser&LED
Rozdzielczość
1024 x 768 (XGA)
Kontrast
20000:1
Jasność
3300 ANSI lm
Poziom szumu
29 dB
Żywotność lampy
20000 godz.
Format obrazu
4:3
Zoom
x1,5
Złącza wejścia
2 x HDMI, VGA (D-Sub15), Composite (RCA), Mini jack 3.5 mm, RCA (L/R), Mikrofon (mini jack 3.5 mm)
Złącza wyjścia
Mini jack 3.5 mm, RS232, RJ-45, Micro-USB (wgranie logo), USB (A) zasilające
Głośniki
16W
Akcesoria standardowe
Kabel zasilający, Pilot, Karta gwarancyjna, Baterie do pilota, Skrócona instrukcja obsługi
Waga
3,8 kg
Inne
Możliwość pracy 24/7, Sterowanie i zarządzanie przez sieć, Szybkie włączanie i wyłączanie, Transmisja obrazu przez LAN, Transmisja obrazu przez WiFi
Gwarancja
3 lata na projektor i 5 lat (do 10.000 godzin) na źródło światła