Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij

Optoma GT5000+ (torba do przenoszenia gratis)

Optoma GT5000+ to projektor FullHD 1080p, który jest wstanie wyświetlić 100-calowy obraz z odległości 30cm. Wbudowany głośnik zapewnia świetne brzmienie, a dwa wejścia HDMI ułatwiają instalację.

Na zamówienie
Optoma
GT5000+
5 199,00 zł
Brutto
Ilość

Na tym projektorze Full HD 1080p nie da się przeoczyć transmisji sportowych na żywo, a oglądanie na nim filmów to jak kino we własnym domu. Dzięki wysokiej jasności i małemu opóźnieniu, doskonale nadaje się do grania w naszpikowane akcją gry w dowolnym pomieszczeniu.
Można go nawet zamienić w inteligentny projektor podłączając do niego przez HDMI urządzenia takie jak HDCast Pro, Google Chromecast lub Apple TV do grania w gry, strumieniowania wideo i wyświetlania zdjęć na dużym ekranie w wygodzie własnego domu.

Uwaga!

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych projektorów ultra-krótkiego rzutu, do uzyskania perfekcyjnego obrazu potrzebna jest całkowicie płaska powierzchnia. Ponieważ większość ścian nie jest w zupełności płaska, aby uniknąć nieznacznych zniekształceń w górnej części obrazu może być konieczne zamontowanie ekranu projekcyjnego na modelu Optoma ALR100.

Ultra-krótki rzut

Dzięki obiektywowi ultra krótkiego rzutu, możesz wyświetlić imponujący obraz o przekątnej 100” z odległości zaledwie 30 cm. Umożliwia to umieszczenie projektora bliżej ściany i eliminuje konieczność użycia długich kabli, a także usprawnia konfigurację i skraca czas instalacji.

Full HD 1080p

Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez zmniejszania ani kompresowania – doskonała do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.

Full 3D

Projektory Optoma potrafią wyświetlać treści True 3D prawie z każdego źródła 3D. Współpracują z odtwarzaczami Blu-ray 3D, telewizją 3D oraz najnowszej generacji konsolami do gier. Obsługa wysokiej częstotliwości odświeżania 144Hz zapewnia niezwykle gładką projekcję obrazów bez migotania.

Niesamowite kolory

Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z oszałamiającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma zapewniają wysokie parametry pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę kolorów Rec.709 – międzynarodowy standard HDTV – aby zagwarantować dokładną reprodukcję kinowych barw dokładnie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych kolorów dla uzyskania dynamicznego obrazu, przez co doskonale nadają się do gier i filmów animowanych.

Wysoki kontrast

Użyj projektora wysoko-kontrastowego aby dodać głębi obrazowi. Dzięki jaśniejszym bielom i bogatszym czerniom, obrazy nabierają życia, a tekst jest ostry i przejrzysty – idealne rozwiązanie do zastosowań w sektorach biznesu i edukacji.

Tryb gry

Tryb gry optymalizuje projektor dla uzyskania błyskawicznego czasu reakcji, maksymalnego kontrastu i żywych kolorów, aby można było uchwycić każdy szczegół – pozwalając Ci się skupić na zwycięstwie.

Wbudowany głośnik

Łatwo dopełnij wrażeń rozrywki domowej dzięki potężnemu, wbudowanemu głośnikowi. Wbudowane głośniki zapewniają wyjątkowo dobrą jakość dźwięku i łatwą instalację bez potrzeby kosztownych głośników zewnętrznych.

Urządzenia bezprzewodowe

Strumieniuj treść Full 1080p 3D na swój projektor bezprzewodowo; eliminując kłopoty i dodatkowe koszty związane z instalacją długich przewodów, WHD200 (sprzedawany oddzielnie) umożliwia natychmiastowe podłączenie odtwarzacza Blu-ray, przystawki STB, konsoli do gier lub odbiornika audio-wideo.

24p

Większość filmów nagrywana jest z szybkością klatkowania 24 klatek na sekundę (fps). Aby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma potrafią przyjmować źródła sygnału High Definition przy 24 fpm, wyświetlając filmy dokładnie tak, jak chciał tego reżyser.

Długa żywotność lampy

Przewidywana żywotność typowej lampy projektorowej Optoma to imponujące 6500 godzin, czyli jeśli będzie się codziennie oglądało dwugodzinny film, lampa powinna starczyć na prawie 9 lat.

Zasilanie USB

Korzystaj z zasilania USB, aby zasilać klucz sprzętowy HDMI, np. Google Chromecast lub bezprzewodowe urządzenie HDMI Optoma WHD200.

Szybkie wznawianie

Dzięki tej funkcji można natychmiast ponownie włączyć projektor, gdy zostanie przypadkowo wyłączony.

Automatyczne wyłączanie

Może się zdarzyć, że projektor będzie uruchomiony, a nie będzie w użyciu. Aby pomóc w oszczędzaniu energii, funkcja automatycznego wyłączania dezaktywuje projektor po ustalonym okresie czasu bezczynności.

Łączenie w sieć i sterowanie

Projektor oferuje szeroki wachlarz opcji służących do jego zdalnego sterowania i monitorowania.

Optoma GT5000+ to projektor FullHD 1080p, który jest wstanie wyświetlić 100-calowy obraz z odległości 30cm. Wbudowany głośnik zapewnia świetne brzmienie, a dwa wejścia HDMI ułatwiają instalację.

Na zamówienie
Optoma
GT5000+
Typ projektora
Kino domowe
Technologia
DLP
Rozdzielczość
1920 x 1080 (Full HD)
Kontrast
23000:1
Jasność
3200 ANSI lm
Poziom szumu
28 dB
Żywotność lampy
6500/5000/5000/3000 godz.
Format obrazu
16:9
Złącza wejścia
2 x HDMI (1.4a 3D support), 2 x VGA (YPbPr/RGB), Composite, 2 x Audio In 3.5mm
Złącza wyjścia
Audio Out 3.5mm, VGA Out (Shared with VGA2), RJ45, RS232, USB remote mouse/service, 12V trigger, Mic In, USB-A Power, 3D-Sync
Głośniki
16W
Akcesoria standardowe
Przewód zasilający, pilot, 2xAA, bateria, ulotka szybkiego startu, instrukcja obsługi na CD
Akcesoria opcjonalne
Okulary 3D bezprzewodowe
Waga
4,78 kg
Inne
Zabezpieczenie antykradzieżowe, blokada Kensington, ochrona hasłem
Gwarancja
24 m-ce

Zobacz również