Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij
Optoma DU400
Optoma DU400
Optoma DU400
Optoma DU400
Optoma DU400
Optoma DU400

Projektor Optoma DU400

Optoma DU400 daje oszałamiające efekty wizualne w wysokiej rozdzielczości WUXGA bez względu na poziom oświetlenia w otoczeniu. Świetnie sprawdza się w firmach i środowiskach profesjonalnych.

Na zamówienie
Optoma
DU400
4 990,00 zł
Brutto
Ilość

Projektor Optoma DU400

Idealna projekcja szerokokątna

Projektor Optoma DU400 zapewniający jasności 4000 ANSI lumenów może być stosowany w salach posiedzeń, salach wykładowych czy salach konferencyjnych. Dzięki załączonej do zestawu torbie, urządzenie doskonale sprawdza się w podróży.
Wszechstronny DU400 obsługuje w pełni technologię 3D, posiada funkcje pracy w sieci oraz szerokie możliwości podłączeń. Głośny 10W, stereofoniczny dźwięk usatysfakcjonuje wymagających słuchaczy.Przyjazny środowisku DU400 posiada funkcje oszczędzania energii łącznie z trybem czuwania, autowyłączaniem, które oszczędzają twój czas i pieniądze. Nasze unikalne gwarancje kolorów i obrazu zapewniają długotrwałą, bezproblemową projekcję.

Mobilność

Projektor Optoma DU400 dzięki swojej wadze - 2,99kg, jest idealnym narzędziem dla nauczycieli, handlowców, prelegentów.

Tryb Eco+

Oszczędzanie energii pozwala zaoszczędzić pieniądze! Technlogia Eco+ redukuje zużycie energii do nawet 30%. Ta inteligentna funkcja ma również pozytywny wpływ na żywotność lampy, zwiększając ją do 70%, co obniża całkowity koszt eksploatacji oraz zmniejsza konieczność konserwacji.

Wyciszenie Eco AV

Kontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV. Przenieś uwagę widzów poza ekran zaciemniając obraz gdy nie jest on potrzebny. To także natychmiast zmniejsza zużycie energii do 30%, dodatkowo przedłużając żywotność lampy.

Sterowanie

Kompatybilność RS232 - DU400 zawiera szeroką listę komend RS232, co sprawia, że łatwo go kontrolować z każdego systemu sterowania.
AMX Compatibility - Dynamic Discovery - Protocol jest wbudowany w DU400. Ta cecha umożliwia łatwą instalację z systemami sterowania AMX.

Sterowanie po przez sieć

DU400 został wyposażony w szereg rozwiązań umożliwiających zdalne sterowanie oraz monitorowanie projektora po przez sieć. Są to Crestron, Telnet i PJLink.

Crestron RoomView

Oprogramowanie RoomView oferuje dowolnie konfigurowalny interfejs do zdalnego monitorowania, zarządzania i kontroli każdego urządzenia w każdym pomieszczeniu z dowolnego komputera.

- Stwórz harmonogram włączania/wyłączania projektorów oszczędzając czas, pieniądze i przedłużając żywotność lampy.
- Kontroluj i zmieniaj ustawienia projektora łącznie z menu z poziomu przeglądarki internetowej.
- Wysyłaj notyfikacje i komunikaty ostrzegawcze.
- Zmniejsz czas konserwacji poprzez automatyczne odbieranie e-maili odnośnie wymiany lamp.

Jasne, wyraźne, ostre obrazy

Technologia DarkChip3 od Texas Instruments w połączeniu z technologią Eco+ oferuje wspaniały kontrast 15 000:1 dla ostrych jak brzytwa grafik i krystalicznie czystego tekstu. Mocniejsze odcienie bieli, ultra-głęboka czerń obrazów poruszają a tekst jest łatwiejszy do przeczytania - idealny dla biznesowych i edukacyjnych prezentacji.

Szybkie wyłączenie, szybkie ponowne uruchomienie

Wystarczy mniej niż 100s by włączyć i wyłączyć projektor, co oszczędza zarówno Twój czas jak i energię.

Optoma DU400 daje oszałamiające efekty wizualne w wysokiej rozdzielczości WUXGA bez względu na poziom oświetlenia w otoczeniu. Świetnie sprawdza się w firmach i środowiskach profesjonalnych.

Na zamówienie
Optoma
DU400
Typ projektora
Biznes i edukacja
Technologia
DLP
Rozdzielczość
1920 x 1200 (WUXGA)
Kontrast
15000:1
Jasność
4000 ANSI lm
Poziom szumu
32 dB
Żywotność lampy
7000h (tryb ECO+) / 6000h (tryb Dynamic) / 5000h (tryb ECO) / 3000h (tryb Bright)
Format obrazu
16:10
Zoom
x1,6
Złącza wejścia
2 x HDMI (obsługa 1.4a 3D) + MHL v2.2, VGA (YPbPr/RGB), gniazdo kompozytowe, 2 x wejście audio 3.5mm
Złącza wyjścia
wyjście VGA, wyjście audio 3.5mm, RS232, RJ45, USB-A z zasilaniem, USB do podłączenia myszy/serwisowy
Głośniki
10W
Akcesoria standardowe
Przewód zasilający, pilot, 2 baterie AAA, ulotka szybkiego startu, instrukcja obsługi na CD
Akcesoria opcjonalne
Bezprzewodowe okulary 3D DLP Link, uchwyt sufitowy
Waga
2,99 kg
Gwarancja
24 m-ce