compare_arrows

Monitory komputerowe 20 cali

20 calowy monitor jest wyposażony w matrycę, której wielkość po przeliczeniu to dokładnie 50,8 cm. Urządzenia charakteryzujące się takim rozmiarem świetnie sprawdzą się zarówno w biurze, jak i w domu. W asortymencie sklepu AVPoint znajdą Państwo monitory 20 cali z nowoczesnymi matrycami LED. Perfekcyjne odwzorowanie kolorów, głębokie czernie i wysoka jasność maksymalna to tylko część ich zalet.

Brak produktów.

Monitor 20 calowy - kluczowe parametry techniczne

W tej kategorii oferujemy m.in. monitory marki Iiyama, wyróżniające się długą żywotnością i bezproblemowym działaniem, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Dostępne są modele z matrycą o rozdzielczości 1600 x 900 pikseli gwarantujące niezwykle szczegółowy i wyraźny obraz. Krótki czas reakcji, w połączeniu z wysoką częstotliwością odświeżania obrazu zapewniają komfortowe użytkowanie i płynny obraz. Monitory 20 cali iiyama oferują szerokie kąty widzenia i wysoki kontrast, dzięki któremu można ich komfortowo używać nawet w bardzo jasnych pomieszczeniach.

Monitory 20 cali - dodatkowe informacje

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo monitory wyposażone w funkcję PIVOT. Dzięki niej, każdy użytkownik może indywidualnie wyregulować położenie monitora i dopasować je do swoich preferencji. Praktyczną funkcją w monitorach marki Iiyama jest redukcja niebieskiego światła. Jest to szczególnie ważne dla osób, które przez kilka godzin dziennie użytkują komputer. Filtr niebieskiego światłą sprawia, że oczy zdecydowanie mniej się męczą. Dodatkowo, nad ochroną oczu czuwa funkcja Flicker-free, dzięki której migotanie obrazu jest maksymalnie ograniczone. W praktyce oznacza to bardziej komfortowe użytkowanie monitora.

Wysoka jakość wykonania - brak martwych pikseli

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wyłącznie monitory produkowane przez renomowane marki z wieloletnim doświadczeniem w branży elektronicznej. Wszystkie urządzenia są nowe i pozbawione ukrytych wad, takich jak np. martwe piksele. W kategorii monitory 20 cali znajdą Państwo sprzęty wyróżniające się wszechstronnym zastosowaniem. Pełna kompatybilność z uchwytami montażowymi VESA umożliwia montaż zarówno do uchwytu, jak i ramienia. Co więcej, monitory marki iiyama są wyposażone w głośniki, dzięki czemu świetnie nadają się do odtwarzania np. prezentacji z dźwiękiem. Dodatkowe złącza, takie jak VGA, DVI i Aux umożliwiają podłączenie innych urządzeń i akcesoriów, takich jak słuchawki. Niska waga i kompaktowe rozmiary pozwalają na łatwe przenoszenie monitorów. Jeżeli interesują Państwa większe modele, zachęcamy do zapoznania się ofertą 42 calowych wersji.