Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij
Tablice interaktywne Qomo QWB379BW oraz Qomo QWB379PS - podobieństwa i różnice

Tablice interaktywne Qomo QWB379BW oraz Qomo QWB379PS - podobieństwa i różnice

Nowoczesne tablice Qomo QWB379BW i Qomo QWB379PS

Produkty Qomo to jedne z najpopularniejszych tablic interaktywnych. Zaprojektowane przy pomocy najnowszych technologii, stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań w szkole czy biurze. QWB379BW wyposażone zostały w 10 punktów dotyku za pomocą technologii IR, która umożliwia pozycjonowanie w podczerwieni. Tablica posiada wciąż najbardziej popularny format obrazu, czyli 4:3. Zawiera oprogramowanie Flow!Works Pro, które zapewnia optymalne korzystanie z właściwości ekranu na co dzień. Tablica wyposażona jest w półki interaktywne, pozwalające na szybki dostęp do pisaków i gąbki. To także łatwy sposób na dotarcie do wskaźnika teleskopowego, aktywującego w oprogramowaniu funkcję pisaka laserowego.

Różnice pomiędzy Qomo QWB379BW i Qomo QWB379PS

Kolejnym rewolucyjnym rozwiązaniem dla szkoły i biura jest tablica QWB379-PS. Tablica ta posiada ceramiczną powierzchnię. Pozwala ona na korzystanie z tablicy dokładnie w taki sposób, w jaki korzystamy z tablicy samościeralnej. Działa ona na zasadzie wykrywania dotyku w technologii podczerwieni, dzięki czemu w łatwy sposób możemy usunąć to, co przed chwilą napisaliśmy. Tablicę używać można za pomocą dowolnego wskaźnika i obsługuje ona nawet do 10 punktów dotyku. Jest to narzędzie niezwykle przydatne w szkołach. Dodatkowo do tej wersji tablicy dołączona została nowa wersja oprogramowania Flow!Works Pro, która posiada przyjazny użytkownikowi interfejs oraz funkcje dotykowe, niezbędne przy przeprowadzaniu lekcji. Obie tablice są niecodzienną alternatywą do pracy w szkołach, ale także sprawdzają się doskonale w trakcie prezentacji w biurach. Interaktywne tablice są doskonałym ich uzupełnieniem, a ich użytkowanie pozwala na ułatwienie pracy, a także na jej uatrakcyjnienie, co wyzwala w pracownikach kreatywność. Zainstalowanie ich w biurach zwiększa produktywność całego zespołu.

Wszystkie komentarze

Skomentuj