Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij
Czym zachwycą Cię monitory interaktywne Newline?

Czym zachwycą Cię monitory interaktywne Newline?

Interaktywne monitory

Monitory interaktywne Newline robią wrażenie nie tylko prostotą podłączenia. Te łatwe w obsłudze rozwiązania działają na systemie Android, dzięki czemu do ich używania nie jest potrzebny komputer, co stanowi spore ułatwienie w codziennym użytkowaniu.

Monitory te posiadają również 10-cio punktową funkcję dotyku, co bezpośrednio wpływa na łatwe korzystanie z nich. Wbudowany odtwarzacz multimedialny pozwala na przeglądanie zdjęć i filmów z portów USB. Ich ekrany wykonane zostały z hartowanej szyby i dodatkowo zabezpieczono je powłoką non-glare, dzięki czemu światło nie odbija się od wyświetlacza. Wyświetlany w jakości Full HD obraz jest niezwykle wysokiej jakości. Monitory interaktywne Newline to prostota korzystania, która dostępna jest teraz dla edukacji i biznesu. Świetnie sprawdzają się w trakcie wirtualnych spotkań, jak i w trakcie zajęć edukacyjnych. To jedno z najnowocześniejszych rozwiązań, które pozwala w łatwy sposób zapoznać się z nowymi informacjami.

Wyjątkowa propozycja dla szkół i biur

Monitor tego typu znajduje zastosowanie zarówno w biznesie, jak i w edukacji. Wiele szkół odchodzi obecnie od klasycznych tablic i telewizorów, właśnie na rzecz tego typu nośnika. Jest on w pełni dotykowy i stanowi funkcjonalną alternatywę dla dotychczasowych rozwiązań. Monitory interaktywne Newline są niezwykle funkcjonalne i posiadają wysoką rozdzielczość, dzięki czemu gwarantują odbiór obrazu wysokiej jakości. Jego obsługa jest niezwykle prosta, i w przypadku szkół intuicyjna zarówno dla nauczycieli, jak i dla dzieci. Korzystanie z niego jest dla dzieci bardzo atrakcyjne, dzięki czemu z łatwością przyswajają one nową wiedzę. Tablice tego rodzaju łączą w sobie funkcjonalność tablicy, projektora i telewizora. W prosty sposób pomagają zapoznać się z mapami, wykresami czy tabelami. Dlatego są niezastąpione w szkole i w biurze, gdzie z łatwością za ich pomocą przedstawimy naszą prezentację w trakcie zebrania czy spotkania branżowego.

Wszystkie komentarze

Skomentuj