Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij

Projektor Epson EH-LS100

Epson EH-LS100 laserowy projektor ultra bliskiej projekcji  do kina domowego z technologią 3LCD o mocy światła wynoszący 4000 lumenów pozwalają uzyskać wyraźny i żywy obraz o przekątnej do 130 cali.

Dostępny
Epson
LS100
12 100,00 zł
Brutto
Ilość

Projektor Epson EH-LS100

Ciesz się rozrywką na wielkim ekranie bez ingerencji w wystrój wnętrza swojego domu. Podczas gdy przymocowany do ściany telewizor zawsze będzie widoczny, projektor można w dowolnym momencie błyskawicznie schować. Nasz projektor laserowy UST można postawić w pobliżu ekranu, jest prosty w konfiguracji i zapewnia znakomitej jakości obraz w jasnych pomieszczeniach. Ponadto jego długi czas eksploatacji i niezawodność źródła światła są objęte rozszerzoną gwarancją.

Wielkie, czarne skrzynki to już przeszłość

Duży, czarny ekran telewizora to w dzisiejszych czasach stały element w każdym domu. Jednak ekran projekcyjny może w prosty sposób zniknąć – wystarczy wcisnąć przycisk. Zapomnij o wymagających montażu wyświetlaczach i plączących się kablach. Postaw na EH-LS100, który sprawi, że wystrój Twojego domu pozostanie bez zmian, a Ty będziesz cieszyć się swoimi ulubionymi programami. Od oglądania filmów czy wydarzeń sportowych po granie w gry wwyideo – w Twoim domu jest miejsce na każdą rozrywkę na dużym ekranie.

Bezproblemowa konfiguracja

Ten projektor laserowy UST można postawić w dowolnym miejscu w pobliżu ekranu i cieszyć się obrazem o przekątnej nawet 130 cali. Dzięki trzem wejściom HDMI (w tym jednemu wejściu MHL) można do niego podłączyć m.in odtwarzacze DVD i konsole do gier. Aplikacja iProjection pozwoli zaś na bezproblemowe sterowanie projektorem.

Najwyższa jakość obrazu

Technologia 3LCD i równie wysokie natężenie światła zarówno białego, jak i barwnego (CLO) o wartości 4000 lumenów gwarantują, że obrazy wyświetlane przez projektor są wyraźne i żywe. Nawet trzykrotnie jaśniejsze kolory niż w standardowych, jednochipowych projektorach DLP1 oraz wyraźne cienie i głębokie czernie dzięki dynamicznemu współczynnikowi kontrastu 2 500 000:1. Ponadto optymalizacja wyświetlanych szczegółów zapewnia większą ostrość i płynność obrazu.

Oglądaj ulubione filmy przez następne 10 lat

Usiądź wygodnie i ciesz się filmami, grami oraz programami przez następne 10 lat2 dzięki długiej żywotności źródła światła projektora. Aby zapewnić Ci pełen komfort, ten projektor objęliśmy 5-letnią gwarancją3.

Najważniejsze zagadnienia:

   - Projektor laserowy o ultrakrótkim rzucie: Postawiony w pobliżu ekranu wyświetla obraz o maksymalnej przekątnej 130 cali
   - Magia dużego ekranu w Twoim domu: Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na dużym ekranie w Twoim domu
   - Łatwy dostęp do zawartości: Trzy wejścia HDMI do odtwarzaczy DVD, konsol do gier i innych urządzeń
   - Jasne kolory: Jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego
   - Laserowe źródło światła o długim czasie eksploatacji: Oglądaj ulubione filmy przez następne 10 lat


Epson EH-LS100 laserowy projektor ultra bliskiej projekcji  do kina domowego z technologią 3LCD o mocy światła wynoszący 4000 lumenów pozwalają uzyskać wyraźny i żywy obraz o przekątnej do 130 cali.

Dostępny
Epson
LS100
Typ projektora
Kino domowe
Technologia
3LCD
Rozdzielczość
1920 x 1200 (WUXGA)
Kontrast
2.500.000 :1
Jasność
4000 ANSI lm
Żywotność lampy
20.000 Godziny Durability High, 30.000 Godziny Durability Eco
Format obrazu
16:10
Zoom
x1,35
Złącza wejścia
Wejście HDMI (3x), Wejście VGA, Wejście sygnału kompozytowego, Stereofoniczne wejście audio mini-jack (2x)
Złącza wyjścia
Stereofoniczne wyjście audio mini-jack, Wyjście VGA, Złącze USB 2.0 typu A (2x), Złącze USB 2.0 typu B, RS-232C, Interfejs Ethernet (100 Base-TX / 10 Base-T), Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11b/g/n (opcja), MHL
Głośniki
16W
Akcesoria standardowe
Instrukcja na płycie CD, Kabel zasilający, Skrócona instrukcja uruchomienia, Pilot z bateriami, Dokumenty gwarancyjne
Akcesoria opcjonalne
Filtr powietrza, Moduł bezprzewodowej sieci LAN
Waga
11 kg
Inne
Wbudowany głośnik, Powiększenie cyfrowe, Natychmiastowe włączanie/wyłączanie, Przeglądarka JPEG, Źródło światła o długiej żywotności, Bez komputera, Możliwość połączenia z bezprzewodową siecią LAN, Aplikacja iProjection
Gwarancja
60 m-cy

Zobacz również