Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij

Egreat A8

Egreat A8 posiada pełne wsparcie sygnałów 4K 60Hz UltraHD z HDR, wspiera pliki z 10bitową przestrzenią kolorów.

Brak na magazynie
Egreat
Egreat A8
950,00 zł
Brutto
Ilość

Najwyższa jakość obrazu
         
Najnowszy chipset firmy Huawei zaprojektowany specjalnie do odtwarzania multimediów. Układ pozwala uzyskać jakość wideo przewyższającą możliwości współczesnych set top box'ów z systemami Android, Windows czy Linux, nawet tych z najwyższej półki cenowej oferuje. Ponadto A8 oferuje wsparcie dla technologii HDR 10bit, zaś silnik dekodowania wideo Imprex 2.0 pozwala na bogate możliwości dostosowania parametrów obrazu.

Unikatowy chipset
         
HiSilicon Hi3798C V200 firmy Huawei z 2016 roku oferowany jest w architekturze z 4 rdzeniowym 64 bitowym procesorem Cortex A53 CPU oraz 4 rdzeniową grafiką Mail-720 GPU. Jest to jeden z najlepszych dostępnych podzespołów w urządzeniach set top box. Moduł graficzny Mali-720 GPU jest 5 razy bardziej wydajny niż popularny Mali-450, która spotkać można w najpopularniejszych urządzeniach.

Pełne wsparcie 4K@60Hz H.265/HEVC poprzez HDMI 2.0a
         
Wspiera również sprzętowe odtwarzanie niemal wszystkich formatów wideo i potrafi wypuścić rozdzielczość Ultra-HD 4K 60fps. Ponadto A8 posiada wsparcie HEVC/H.265 10bit (4K@60Hz) oraz H.264 (4K@30Hz). Świetnie radzi sobie z plikami wideo w wysokiej jakości i z przepływnościami do nawet 250 Mbps

Wielokanałowe 7.1/5.1 HD-Audio
         
A8 wspiera wszystkie formaty dźwięku HD-Audio, w tym Dolby True-HD, Dolby True-HD ATMOS, DTS:X, DTS-HD MA, DTS, i Dolby Digital AC3, zarówno downmix, jak i passthrough przy odtwarzaniu w zainstalowanym standardowo w urządzeniu odtwarzaczu wideo Vidon XBMC.

Wysoka wydajność
         
Karta sieciowa o przepustowości 1GB oraz wydajny moduł graficzny Mali-720, wsparty oprogramowaniem firmy E-Great, pozwala uzyskać niesamowicie wydajne odtwarzanie najbardziej wymagających materiałów 4K@60Hz w sieci lokalnej przy podłączeniu kablem sieciowym. Z kolei za niebywale szybką łączność bezprzewodową odpowiedzialny jest moduł WiFi 802.11B/G/N

Preinstalowane KODI - Vidon XBMC
         
Odtwarzacz multimedialny KODI w wersji 16.1 Vidon XBMC jest preinstalowany fabrycznie. Pozwala ona w prosty sposób połączyć funkcje multimedialne KODI z możliwościami sprzętowymi urządzenia, zarówno we wsparciu dla większości formatów, jak i wysokiej jakości obrazu.

System Android z Google Play
         
A8 pracuje w oparciu o system Android Lolipop 5.1. Zapewnia pełen dostęp do platformy Google Play, przeglądarki internetowej i tysięcy aplikacji biurowych, społecznościowych czy multimedialnych, jak YouTube (również 4K z możliwością castowania po zainstalowaniu dodatkowej zewnętrznej aplikacji), Spotify, Tidal czy do wybranych serwisów VOD.

Świetna nakładka producenta
         
Menu producenta jest przejrzyste i intuicyjne oraz w całości w języku polskim. Pozwala na szybkie i płynne przechodzenie pomiędzy aplikacjami czy wyszukiwaniem ustawień.  Fabryczny odtwarzacz alternatywnie do KODI pozwala na wygodne zarządzanie filami, pobieranie okładek, opisów i wygodne wyszukiwanie filmów. Bez problemu będziemy mogli również przeglądać pliki z zasobów sieciowych takich, jak SMB, NFS czy uPnP

2GB RAM + 8GB pamięci wewnętrznej +możliwość rozbudowy
         
Zastosowanie 2GB szybkiej pamięći DDR3 RAM pozwala na szybką i wydajną pracę, pozwalając na korzystanie z wielu aplikacji w tym samym momencie. Wbudowane 8GB pamięci wewnętrznej eMMC 5.0 pozwala na wygodne instalowanie najpopularniejszych aplikacji. W razie potrzeby pamięć można powiększyć przez podłączenie zewnętrznego nośnika przez  USB lub SATA.

Sterowanie z urządzeń mobilnych          

Odtwarzacz wygodnie możemy sterować z urządzeń mobilnych Android/iOS dzięki aplikacji Cetus oraz z Android dzięki aplikacji HiControl (kopia ekranu na ekranie telefonu). Możliwe jest również udostępnianie ekranu z telefonu czy tabletu na ekranie telewizora, czyli tzw lustrzane odbicie (MiraCast i AirPlay) oraz odtwarzanie multimediów przez DLNA.

Kieszeń na dysk 3.5” i złącze SATA          

A8 posiada możliwość zainstalowania dysku twardego 3.5" wewnątrz obudowy o pojemności, aż do 8TB. Jest to idealne rozwiązanie dla osób posiadających bibliotekę multimedialną bogatą w filmy czy muzykę.

Bogactwo portów          

Porty zewnętrzne: HDMI 2.0a, kompozyt AV, TOSLINK,S/PDIF Coaxial, 3.5" SATA, Bluetooth 4.0, 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0,

Egreat A8 posiada pełne wsparcie sygnałów 4K 60Hz UltraHD z HDR, wspiera pliki z 10bitową przestrzenią kolorów.

Brak na magazynie
Egreat
Egreat A8
Gwarancja
12 m-cy