Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij

Egreat A11 + Dysk 6TB

Egreat A11 to najnowszy Android Smart TV Box i jednocześnie odtwarzacz sieciowy oferujący obraz Ultra-HD 4K 60Hz z HDR10. W zestawie dysk HDD o pojemności 6 TB.

Ostatnie sztuki w magazynie
Egreat
A116TB
2 680,00 zł
Brutto
Ilość

Model A11 w odróżnieniu od swojego poprzednika został wyposażony w wyjście USB na froncie oraz dodatkowe wyjście HDMI dedykowane wyłącznie sygnałom audio, umożliwiające odbiór istniejącemu, starszemu urządzeniu, np. amplitunerowi FullHD kontentu audio ze strumienia 4K i HDCP 2.2. Przy wejściowej rozdzielczości 4K@60Hz na jednym wyjściu HDMI otrzymujemy sygnał bez zmian, a na drugim wyjściu HDMI wyświetlany jest czarny obraz o niższej rozdzielczości z niezmienionym dźwiękiem. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy używać jednocześnie Egreat A11, telewizora 4K oraz amplitunera czy innego urządzenia obsługującego dźwięk z maksymalną rozdzielczością wejściową 1080p.

Najwyższa jakość obrazu
                    
Najnowszy chipset firmy Huawei zaprojektowany specjalnie do odtwarzania multimediów. Układ pozwala uzyskać jakość wideo przewyższającą możliwości współczesnych set top box'ów z systemami Android, Windows czy Linux,  nawet tych z najwyższej półki cenowej oferuje. Ponadto A11 oferuje wsparcie dla technologii HDR 10bit.

Unikatowy chipset
          
HiSilicon Hi3798C V200 firmy Huawei z 2016 roku oferowany jest w architekturze z 4 rdzeniowym 64 bitowym procesorem Cortex A53 CPU oraz 4 rdzeniową grafiką Mail-720 GPU. Jest to jeden z najlepszych dostępnych podzespołów w urządzeniach set top box. Moduł graficzny Mali-720 GPU jest 5 razy bardziej wydajny niż niezwykle popularny Mali-450, która spotkać można w najpopularniejszych urządzeniach.

Pełne wsparcie 4K@60Hz H.265/HEVC poprzez HDMI 2.0a
          
A11 wspiera sprzętowe dekodowanie wideo H.265 i potrafi wypuścić rozdzielczość Ultra-HD 4K 60fps.

Wielokanałowe 7.1/5.1 HD-Audio
          
A11 wspiera wszystkie formaty dźwięku HD-Audio, w tym Dolby True-HD, Dolby True-HD ATMOS, DTS:X, DTS-HD MA, 5.1/7.1 LPCM, DTS, i Dolby Digital AC3, zarówno downmix, jak i passthrough przy odtwarzaniu w zainstalowanym standardowo w urządzeniu odtwarzaczu wideo VidonXBMC. Ponadto A11 wyposażony jest w dodatkowe wyjście HDMI 1.4 pozwalające na odtwarzanie materiałów 4K przy wykorzystaniu amplitunera starszej generacji.

Wysoka wydajność
          
Karta sieciowa o przepustowości 1Gb oraz wydajny moduł graficzny Mali-720, wsparty oprogramowaniem firmy E-Great, pozwala uzyskać niesamowicie wydajne odtwarzanie najbardziej wymagających materiałów 4K@60Hz w sieci lokalnej przy podłączeniu kablem sieciowym. Z kolei za szybką łączność bezprzewodową odpowiedzialny jest dwuzakresowy moduł WiFi 2.4Ghz/5Ghz 802.11AC 300Mbps.

Preinstalowane KODI - Vidon XBMC
          
Odtwarzacz multimedialny KODI w wersji 16.1 Vidon XBMC jest preinstalowany fabrycznie. Bezpośrednio w KODI, jak i w odtwarzaczu fabrycznym jesteśmy w stanie uzyskać zarówno dźwięk 7.1 HD-Audio, jak i pełne wsparcie 4K@60Hz 10 bit czy 3D BD ISO. Jest to funkcjonalność nieosiągalna dla wielu odtwarzaczy, cechująca produkty firmy E-Great. Pozwala ona w prosty sposób połączyć funkcje multimedialne KODI z możliwościami sprzętowymi urządzenia, zarówno we wsparciu dla większości formatów, jak i wysokiej jakości obrazu.

System Android z Google Play
          
A11 pracuje w oparciu o system Android Lolipop 5.1 z planowaną aktualizacją do Android 7.0. Lollipop. Posiada pełny dostęp do platformy Google Play oraz aplikacji, gier czy programów dostępnych na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo w urządzeniu domyślne zainstalowana jest przeglądarka Google Chrome ze wsparciem Adobe Flash 11 oraz HTML5, YouTube(z możliwością cast'owania z urządzeń mobilnych Android), Netflix* oraz Skype.

Świetna nakładka producenta
          
Menu producenta jest przejrzyste i intuicyjne. Pozwala na szybkie i płynne przechodzenie pomiędzy aplikacjami czy wyszukiwaniem ustawień. Dodatkowo, Egreat jako jeden z nielicznych producentów, dostarcza urządzenia z pełnym interfejsem w języku polskim.

Pełne menu BLU-RAY ISO
          
Odtwarzacz jako jeden z niewielu oferuje pełne wsparcie dla Blu-Ray Menu. Wspierane są formaty BDJ 1.0/1.2/2.0. Przełączanie regionu Blu-Ray oraz wsparcie dla obrazów UHD 4K BD-ISO.

2GB RAM + 16GB pamięci wewnętrznej + możliwość rozbudowy
          
Zastosowanie 2GB szybkiej pamięci DDR3 RAM pozwala na szybką i wydajną pracę, pozwalając na korzystanie z wielu aplikacji w tym samym momencie. Wbudowane 16GB pamięci wewnętrznej eMMC 5.0 pozwala na wygodne instalowanie najpopularniejszych aplikacji. W razie potrzeby pamięć można powiększyć przez zamontowanie dysku 3,5" w kieszeni, podłączenie dysku do złącza SATA czy innej pamięci przez USB lub czytnik kart pamięci.

Wielokanałowe Audio 192Khz            

Marzenie audiofili w końcu spełnione. Systemem Android jest w stanie dekodować najwyższej jakości audio i przesłać poprzez HDMI lub SPDIF do zewnętrznych urządzeń. A11 wspiera formaty 192Khz 24bit dźwięku wielokanałowego LPCM 5.1/7.1 FLAC.

Sterowanie z urządzeń mobilnych           

Odtwarzacz wygodnie możemy sterować z urządzeń mobilnych Android dzięki aplikacji Cetus. Możliwe jest również udostępnianie ekranu z telefonu czy tabletu na ekranie telewizora, czyli tzw lustrzane odbicie (MiraCast i AirPlay) oraz odtwarzanie multimedów przez DLNA

Kieszeń na dysk 3.5” i złącze SATA
          
A11 posiada możliwość zainstalowania dysku HDD 3.5" wewnątrz obudowy o pojemności, aż do 8TB. Jest to idealne rozwiązanie dla osób posiadających bibliotekę multimedialną bogatą w filmy czy muzykę. Ponadto jest zewnętrzne złącze SATA do podłączenie dysków zewnętrznych.

Bogactwo portów           

Porty zewnętrzne: 2x HDMI, kompozyt AV, TOSLINK, S/PDIF Coaxial, 3.5" SATA, Bluetooth 4.0, 3xUSB, RS232.

Port RS232           

Urządzenie posiada złącze RS232 do zarządzania urządzeniem komendami. Jest to pierwszy odtwarzacz z rozwiązaniem pozwalającym na wykorzystanie urządzenia w instalacjach profesjonalnych i przemysłowych.

Integracja Smart Home           

Istnieje możliwość zintegrowania urządzenia z systemem Control4, oraz z innymi systemami zarządzania Smart Home dzięki portowi RS232.

Egreat A11 to najnowszy Android Smart TV Box i jednocześnie odtwarzacz sieciowy oferujący obraz Ultra-HD 4K 60Hz z HDR10. W zestawie dysk HDD o pojemności 6 TB.

Ostatnie sztuki w magazynie
Egreat
A116TB
Gwarancja
12 m-cy