Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij
Casio XJ-A242 LED
Casio XJ-A242 LED
Casio XJ-A242 LED
Casio XJ-A242 LED

Projektor Casio XJ-A242

XJA242LED
Na zamówienie
Casio
Masz pytania? Zadzwoń!

Casio XJ-A242 to rewolucyjny projektor wyposażony w bezrtęciowe, hybrydowe źródło światła składające się z diod LED i lasera, dzięki czemu żywotność lampy to aż 20 tys. godzin.

4 840,00 zł
Brutto
Ilość

Faktura z odroczonym terminem płatności 14 dni(dla instytucji publicznych i szkół)

Wysyłka natychmiast
Dostawa gratis od 1000 zł
14 dni na zwrot

Projektor Casio XJ-A242

Nowa technologia LED & LASER

Projektor Casio XJ-A242 został wykonany w rewolucyjnej technologii LED & LASER, która zastępuje tradycyjną lampę wyładowczą nowym ekologicznym i bardzo ekonomicznym rozwiązaniem opartym na diodach LED i laserze (bez użycia szkodliwej dla środowiska rtęci).

Dzięki takim rozwiązaniom projektor możemy używać przez 20 000 godzin pracy bez konieczności wymiany źródła światła (np. drogiej lampy w tradycyjnych projektorach). Dodatkowo diody LED charakteryzują się bardzo powolnym spadkim jasności - w przeciwieństwie do tradycyjnych lamp, które po wyświeceniu 2000 godzin tracą połowę lub więcej swojej mocy. Tutaj mamy do czynienia ze spadkiem liniowym na poziomie 20% po wyświeceniu 20 000 godzin

Pełna gotowość do pracy w zaledwie 8 sekund

XJ-A242 dzięki nowej technologii nie wymaga specjalnego chłodzenia - zatem można go wyłączyć bezpośrednio po prezentacji, a na uruchomienie i pełną gotowość do pracy potrzeba zaledwie 8 sekund. Spełnia też najnowszy wymogi dotyczące zużycia energii w trybie czuwania.

Najbardziej płaski projektor na świecie

Casio XJ-A242 zachowuje wszystkie zalety poprzednich modeli Casio, tj. należy do najbardziej płaskich projektorów na świecie (zaledwie 43 mm wysokości) - projektor jest porównywalnej wysokości, co laptop i bez problemu mieści się z nim do jednej torby. Waga na poziomie 2.3 kg umożliwia bezproblemowe podróżowanie z urządzeniem po całym świecie.

Prezentacja w prawie każdych warunkach i w każdym pomieszczeniu

Projektor Casio pracuje w technologii DLP i najpopularniejszej rozdzielczości WXGA (1280x800). Jasność 2500 ANSI lumenów w połączeniu z unikalnym i praktycznie nie spotykanym nigdzie indziej dwukrotnym powiększeniem optycznym, umożliwia prezentację w prawie każdych warunkach i w każdym pomieszczeniu. Dzięki takiej optyce możliwe jest uzyskanie zarówno bardzo dużego obrazu z niewielkiej odległości, jak i jeżeli jest taka konieczność, małego obrazu z dużej odległości.

Czysta przyjemność podczas prezentacji

Prosta obsługa, automatyczne wykrywanie sygnału orazu samoczynna korekcja trapezu (w pionie) sprawia, że prowadzenie prezentacji jest czystą przyjemnością i nie wymaga skupienia się na obsłudze urządzenia, a na przekazywanych treściach i słuchaczach.

Zintegrowany system sterowania

Projektory Casio przystosowane są do montażu sufitowego (projekcja odwrócona) i dodatkowo posiadają złącze RS-232 - dzięki czemu możemy nimi sterować np. za pomocą zintegrowanego systemu sterowania (np. CUE, RTI itp).

Komfort oglądania prezentacji, oszczędność do 47% energii

To co odróżnia ten model od poprzednika, to szereg funkcji ułatwiających prezentację, np. timer pokazujący zaplanowany czas prezentacj. Kluczową nowością jednakże jest czujnik oświetlenia, który analizując jasność pomieszczenia i dostosowując siłę świecenia źródła światła, pozwała oszczędzić do 47% energii, a także zwiększa komfort oglądania prezentacji.

Najważniejsze cechy projektora:

- jasność 2500 ANSI lumenów
- rozdzielczość WXGA (1280x800)
- technologia LED & LASER - 20 000 godzin żywotności źródła światła
- waga 2.3 kg
- bardzo płaski - tylko 43 mm wysokości - mieści się do jednej torby z laptopem
- 2x zoom optyczny sterowany elektronicznie (również z pilota) - 100% powiększenie obrazu
- natychmiastowe wyłączenie projektora
- szybki start - 8 sekund
- czujnik oświetlenia

XJA242LED
Na zamówienie
Casio
Masz pytania? Zadzwoń!

Casio XJ-A242 to rewolucyjny projektor wyposażony w bezrtęciowe, hybrydowe źródło światła składające się z diod LED i lasera, dzięki czemu żywotność lampy to aż 20 tys. godzin.

Typ projektora
Biznes i edukacja
Technologia
Laser&LED
Rozdzielczość
1280 x 800 (WXGA)
Jasność
2500 ANSI lm
Poziom szumu
34 dB
Żywotność lampy
20000 godzin
Format obrazu
16:10
Zoom
x2
Złącza wejścia
HDMI VGA (D-Sub15) Composite Component (przez opcjonalną przejściówkę) Mini jack 3.5 mm (
Złącza wyjścia
Mini jack 3.5 mm RS232
Głośniki
1W mono
Akcesoria standardowe
Kabel zasilający Kabel VGA (D-Sub 15) Pilot Baterie do pilota Torba Instrukcja obsługi Osłona obiektywu Przewód Composite
Waga
2.3 kg
Inne
Szybkie włączanie i wyłączanie Czujnik oświetlenia zewnętrznego Timer prezentacji
Gwarancja
Przy korzystaniu do 12 godzin dziennie: 3 lata na projektor, 5 lat (max.10.000 godzin) na źródło światła Przy korzystaniu powyżej 12 godzin dziennie: 2 lata na projektor, 2 lata, (max 6.000 godzin) na źródło światła

Komentarze

Napisz swoją opinię

Projektor Casio XJ-A242

Casio XJ-A242 to rewolucyjny projektor wyposażony w bezrtęciowe, hybrydowe źródło światła składające się z diod LED i lasera, dzięki czemu żywotność lampy to aż 20 tys. godzin.

Napisz swoją opinię