Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij

Projektor BenQ W1700

BenQ W1700 to projektor UHD z HDR oraz technologią CinematicColor który, przenosi magię wielkiego ekranu do Twojego salonu. Zbierz przyjaciół i rodzinę przed olśniewającym obrazem w najwyższej rozdzielczości i korzystajcie z autentycznych wrażeń z cyfrowego kina, dzięki funkcjom poprawiającym obraz i dźwięk.

Dostępny
BenQ
W1700
4 390,00 zł
Brutto
Ilość

Projektor BenQ W1700

Projektor BenQ W1700 z technologią CinematicColor™ przenosi radość wielkiego ekranu do Twojego salonu. Zbierz przyjaciół i rodzinę przed olśniewającym obrazem 4K HDR i korzystajcie z autentycznych wrażeń z cyfrowego kina, dzięki funkcjom poprawiającym obraz i dźwięk.

Perfekcja obrazu dzięki 8,3 mln pikseli 4K UHD

Wyświetlając obraz w rozdzielczości 4K UHD 3840x2160 z 8,3 mln oddzielnych pikseli dla każdej klatki, W1700 wykorzystuje rewolucyjną technologię jednego układu mikro-luster DLP, co pozwala uzyskać smukłą i kompaktową konstrukcję. Dzięki rozdzielczości czterokrotnie wyższej od Full HD 1080p, rozdzielczość 4K UHD ogranicza efekt rozmycia pikseli na rzecz olśniewającej czystości obrazu i doskonałego odwzorowania drobnych szczegółów.

Precyzyjne odwzorowanie barw i spójność obrazu

Dzięki technologii wykorzystującej jeden układ DMD, w W1700 udało się uniknąć nieodłącznych problemów z dopasowaniem wielu paneli i uzyskać nieskazitelną spójność obrazu i precyzyjne odwzorowanie barw. Projektor W1700 wyświetla ostry jak brzytwa obraz oraz precyzyjnie odwzorowane barwy pozbawione zakłóceń, jak rozmycie, cienie i wzory, gwarantując nieskazitelną czystość obrazu.

Niezwykle realistyczna jakość wideo dzięki HDR

Dzięki obsłudze HDR10 z użyciem wyjątkowej technologii odtwarzania barw i optymalizacji kinowej Auto HDR BenQ, osiągi W1700 w zakresie szerokiego zakresu tonalnego (High Dynamic Range) zapewniają lepszą jasność, lepszy zakres kontrastu oraz optymalizację obrazu w jednym kroku, podkreślając każdy detal materiałów wideo 4K i zwiększając przyjemność z oglądania kina domowego. 

CinematicColor™ - kolory zgodne z wizją reżysera

Poprawiając optymalizację barw na rzecz precyzyjnego obrazu, technologia CinematicColor™ zapewnia pokrycie przestrzeni barw Rec.709 HDTV, a technologia koła barwnego RGBRGB wraz z wysokim natywnym współczynnikiem kontrastu ANSI gwarantują niezrównaną jakość obrazu z ostrymi detalami, zwiększając przyjemność z oglądania domowego kina. 

Autentyczna precyzja odwzorowania barw Rec.709

Rec.709 to międzynarodowa norma HDTV zapewniająca wyświetlanie kinowych barw zgodnych z zamierzeniami reżysera. Dzięki zastosowaniu koła barwnego RGBRGB, W1700 uzyskuje pokrycie ponad 96% przestrzeni barw Rec.709 i uzyskanie wyniku poniżej 3 parametru Delta E, co pozwala na odtwarzanie autentycznych barw hollywoodzkich produkcji.

CinemaMaster Video+ dla wymagających miłośników kina

CinemaMaster ™ Video + zamienia każde pomieszczenie w światowej klasy kino domowe z technologiami zwiększającymi jakość wideo, które zadowolą nawet najbardziej wymagających miłośników kina.

Pixel Enhancer

Pixel Enhancer to funkcja poprawy krawędzi dostosowana do ruchu na ekranie, która wykrywa zmiany kolorów między obiektem a jego tłem w celu uzyskiwania ostrych krawędzi i precyzyjnie odwzorowanych faktur powierzchni. 

Color Enhancer

Color Enhancer stosuje złożone algorytmy przetwarzania barw w celu idealnej reprodukcji nasyconych barw, subtelnych gradacji, odcieni pośrednich i delikatnych pigmentów. 

Zaawansowana funkcja CinemaMaster Audio+ 2 zapewnia potężny dźwięk

Dzięki znacznemu poszerzeniu zakresu częstotliwości mocnych głośników 5 W umieszczonych w komorze rezonansowej, umożliwiającemu odtwarzanie donośnych basów i wysokich sopranów, technologia poprawy dźwięku BenQ CinemaMaster Audio+ 2 łączy wyjątkowe algorytmy korekcji dźwięku na rzecz wyraźnego dźwięku z egzotycznymi materiałami, takimi jak stopy magnezu i rubidu, aby zapewniać czysty wokal, delikatne niuanse dźwięku, takie jak wykorzystywane przez studia w Hollywood, oraz wręcz zmysłową przyjemność ze słuchania bez zniekształceń i szumów.

Inteligentne funkcje oszczędzania energii i trwała lampa

BenQ SmartEco™ to pomysłowe rozwiązanie, które zwiększa przyjemność z oglądania, jednocześnie zapewniając oszczędności. Technologia ta automatycznie dostosowuje jasność lampy w zależności od wyświetlanego materiału, gwarantując wyświetlanie ciemniejszej czerni i zwiększenie kontrastu szczegółów obrazu. Tryb oszczędzania lampy LampSave wydłuża trwałość lampy do maksymalnie 15 000 godzin, minimalizując wymiany lamp i konserwację, obniżając całkowity koszt własności.

Automatyczna korekcja zniekształcenia trapezowego w pionie ułatwiająca instalację

Niwelując efekt zniekształcenia trapezowego, gdy projektor musi być ustawiony inaczej niż bezpośrednio przed ekranem, np. po prostu na stole, funkcja pionowej korekcji zniekształcenia trapezowego dostosowuje obraz i zapewnia uzyskanie idealnie prostokątnego kształtu. Korekcja zniekształcenia trapezowego sprawia, że wyświetlanie idealnie dopasowanych obrazów z różnych miejsc jest proste

Główne funkcje:

- Rzeczywista rozdzielczość 4K UHD: 8,3 mln oddzielnych pikseli gwarantuje zdumiewającą ostrość i wyrazistość detali

- Obsługa HDR 10 z wyjątkową technologią odwzorowania barw i optymalizacji kina domowego Auto HDR BenQ.

- Technologia BenQ CinematicColor™ zapewnia precyzyjne odwzorowanie >96% gamy barw Rec.709, zapewniając autentycznie kinowe wrażenia.

- Technologia BenQ CinemaMaster Video+ i Audio+2 zmieni każde pomieszczenie w światowej klasy kino domowe.

- Lekka, smukła i kompaktowa konstrukcja W1700 z automatyczną korekcją zniekształcenia trapezowego w pionie i zoomem 1,2 x sprawia, że instalacja jest szybka i łatwa

BenQ W1700 to projektor UHD z HDR oraz technologią CinematicColor który, przenosi magię wielkiego ekranu do Twojego salonu. Zbierz przyjaciół i rodzinę przed olśniewającym obrazem w najwyższej rozdzielczości i korzystajcie z autentycznych wrażeń z cyfrowego kina, dzięki funkcjom poprawiającym obraz i dźwięk.

Dostępny
BenQ
W1700
Typ projektora
Kino domowe
Technologia
DLP
Rozdzielczość
3840x2160
Kontrast
10000:1
Jasność
2200 ANSI lm
Żywotność lampy
4000 / 15000 godz (eco)
Format obrazu
16:9
Zoom
x1,2
Lens Shift
110% +-2.5%‎
Złącza wejścia
2 x HDMI (1 x MHL), 1 x VGA, 1 x Audio in (mini jack), 1 x USB A, 1 x RS232, 1 x odbiornik IR, 1 x USB serwisowe
Złącza wyjścia
1 x Audio out (mini jack)
Głośniki
5W x 1‎
Akcesoria standardowe
Pilot zdalnego sterowania z bateriami x 1 Kabel zasilający x 1(3m) Instrukcja Użytkownika na CD Szybki start Karta gwarancyjna Osłona obiektywu x 1
Akcesoria opcjonalne
Lampa, Okulary 3D‎
Waga
4,2 kg
Gwarancja
24 m-ce