Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij
BenQ MW632ST
BenQ MW632ST
BenQ MW632ST
BenQ MW632ST
BenQ MW632ST

Projektor BenQ MW632ST

MW632ST
Dostępny
BenQ
Masz pytania? Zadzwoń!

BenQ MW632ST wyposażony jest w 3200 ANSI lumenów, współczynnik kontrastu 13000:1, w krótkim rzucie obrazu daje 55" duży obraz z tylko 1 metra.

2 620,00 zł
Brutto
Ilość

Faktura z odroczonym terminem płatności 14 dni(dla instytucji publicznych i szkół)

Wysyłka natychmiast
Dostawa gratis od 1000 zł
14 dni na zwrot

Projektor BenQ MW632ST

BenQ MW632ST to projektor WXGA wyposażony jest w technologię DLP® Link™ 3D i jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich pomieszczeń projekcyjnych oraz sal edukacyjnych.

Tryb SmartEco

Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić by wyświetlić najlepszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły zapewniają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, jednocześnie zmniejszając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora poprzez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

Tryb Oszczędności Pracy Lampy

Koszty wymiany lampy do projektorów to największa część całkowitego kosztu posiadania projektora. Tryb Oszczędności Pracy Lampy, przeznaczony jest do regulacji mocy lampy, jej jasności dynamiczniej, co przyczynia się do przedłużenia żywotności lampy projektora o więcej niż 50%! Częstotliwość wymiany lampy jest również zmniejszona o 50%, znacznie obniżając przyszłe koszty wymiany.

Tryb Eco Blank

Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w momencie gdy bezpośrednio chcą skupić uwagę swoich uczniów na swoim wykładzie - lub po prostu, gdy projektor nie jest używany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

Tryb Braku Sygnału Źródłowego

Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC lub notebook. Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył  Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

Wysoki Kontrast

Wysoki współczynnik kontrastu zapewnia, że każdy tekst, obraz, wykres, schemat i wideo są wyświetlane w optymalnej jasności i zwiększonej ostrości, szczególnie w przypadku danych liczbowych. To jest bardzo ważne dla prezenterów, aby mogli zobaczyć swoje pliki prezentacji jasno i czytelnie, a publiczność mogła się skupić na treści prezentowanych danych.

Wysoka Jasność

Wysoka jasność projektorów biznesowych zapewnia konsekwentnie każdej prezentacji jasne odcienie kolorów oraz wysoką czytelność prezentowanych treści - nawet w stosunkowo jasnym otoczeniu.

Funkcja Plug 'N - Wszystko co Możesz Oglądać na Dużym Ekranie z  Urządzeniami Systemu Android

Teraz możesz podzielić się z rodziną i przyjaciółmi swoim ukochanym filmem wyświetlanym na dużym ekranie z urządzenia pod systemem Android. MW632ST posiada funkcję MHL, która pozwala na lustrzane odtwarzanie filmów i gier na dużym ekranie z tych urządzeń które korzystają z systemu Android. Dodatkowo  urządzenie jest ładowane podczas korzystania, tak więc zabawa nigdy się nie kończy!

Typ 1.5A USB - Zasilanie

Użytkownicy mogą pobierać za pośrednictwem swoich urządzeń mobilnych typu USB-A 1.5A zasilanie energii poprzez USB typ-A. Nie musisz się już martwić wyczerpaniem baterii podczas ważnego spotkania.

Łatwość użycia

Gdy obraz wyświetlany z projektora znajduje się poza centrum projekcji, funkcja automatycznej korekcji zniekształceń trapezowych daje elastyczność korygowania efektu trapezowego w pionie za pomocą automatycznej regulacji.

Wbudowane Głośniki

MW632ST posiada dwa wbudowane głośniki 10W-Plug-and-Play ready-, które pomagają wzbogacić prezentację w najlepszy spektakl jakości dźwięku. Głośniki te są szczelnie zamknięte i zabezpieczone w obudowie projektora BenQ przez co unikamy drgań obrazu, zapewniając stabilność wyświetlanej prezentacji.

Ponadczasowa jakość obrazu

Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa klarowność obrazu, bardzo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości kolory, takie same barwy wyświetlane przez długie lata użytkowania projektora. Używamy najnowszej Technologii DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po przez zaawansowane technologie koła kolorów. Ponieważ lusterka są bezbarwne i chronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie mają problemu starzenia się i są praktycznie odporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając doskonałe prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach intensywnego użytkowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.
MW632ST
Dostępny
BenQ
Masz pytania? Zadzwoń!

BenQ MW632ST wyposażony jest w 3200 ANSI lumenów, współczynnik kontrastu 13000:1, w krótkim rzucie obrazu daje 55" duży obraz z tylko 1 metra.

Typ projektora
Biznes i edukacja
Technologia
DLP
Rozdzielczość
1280 x 800 (WXGA)
Kontrast
13000:1
Jasność
3200 ANSI lm
Poziom szumu
33 dB
Format obrazu
16:10
Złącza wejścia
HDMI (1.4a) x 2 (jedno z MHL2.0) Wejście VGA (D-sub 15pin) x 1 (Wspólne z komponentowym) Wejście wideo kompozytowe (RCA) x 1 Wejście S-Video (Mini DIN 4pin) x 1 Wejście audio (Mini Jack) x 1 Wejście audio L/R (RCA) x 1
Złącza wyjścia
Wyjście VGA (D-sub 15pin) x 1 Wyjście audio (Mini Jack) x 1 USB (Typ mini B) x 1 (serwisowe) USB (Typ A) x1 (Zasilanie 5V/1.5A) RS232 (DB-9pin) x 1 Odbiornik Podczerwieni x2 (przód, góra)‎‎
Głośniki
10W
Akcesoria standardowe
Pilot z bateriami Kabel zasilający Instrukcja użytkownika na CD Instrukcja szybkiego uruchomienia Karat gwarancyjna Kabel VGA
Akcesoria opcjonalne
Lampa Uchwyt sufitowy Okulary 3D Torba transportowa
Waga
2,6 kg
Gwarancja
24 m-ce

Komentarze

Napisz swoją opinię

Projektor BenQ MW632ST

BenQ MW632ST wyposażony jest w 3200 ANSI lumenów, współczynnik kontrastu 13000:1, w krótkim rzucie obrazu daje 55" duży obraz z tylko 1 metra.

Napisz swoją opinię