Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij
BenQ MS630ST
BenQ MS630ST
BenQ MS630ST
BenQ MS630ST
BenQ MS630ST
BenQ MS630ST

Projektor BenQ MS630ST

MS630ST
Dostępny
BenQ
Masz pytania? Zadzwoń!

BenQ MS630ST wyposażony jest w 3200 ANSI lumenów, współczynnik kontrastu 13000:1, o krótkim rzucie obrazu więc wyświetla duży obraz już z odległości 1 metra.

2 075,00 zł
Brutto
Ilość

Faktura z odroczonym terminem płatności 14 dni(dla instytucji publicznych i szkół)

Wysyłka natychmiast
Dostawa gratis od 1000 zł
14 dni na zwrot

Projektor BenQ MS630ST

Dzisiaj szkoły stoją przed wyzwaniem wprowadzenia nowych technologii i narzędzi nauczania w swoich klasach, tak aby obniżyć koszty zużywanej energii. W staraniach tych BenQ współpracował z Philips Lighting co doprowadziło do rozwoju idealnego rozwiązania - Technologii SmartEco. Technologia SmartEco przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Intuicyjny w obsłudze i przyjazny dla środowiska. Technologia SmartEco łączy w sobie doskonałą jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii. Dzięki Technologii SmartEco, studenci i nauczycieli dostają narzędzie pracy, aby jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie w klasie - a szkoły zmniejszają całkowity koszt obsługi i konserwacji projektora. Ta technologia znacznie wydłuża żywotność lampy.

Tryb SmartEco

Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić by wyświetlić najlepszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły dają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, jednocześnie zmniejszając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora poprzez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

Tryb Oszczędności Pracy Lampy

Koszty wymiany lampy do projektorów to największa część całkowitego kosztu posiadania projektora. Tryb Oczędności Pracy Lampy, przeznaczony jest do regulacji mocy lampy, jej jasności dynamiczniej, co przyczynia się do przedłużenia żywotności lampy projektora o więcej niż 50%! Częstotliwość wymiany lampy jest również zmniejszona o 50%, znacznie obniżając przyszłe koszty wymiany.

Tryb Eco Blank

Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w momencie gdy bezpośrednio chcą skupić uwagę swoich uczniów na swoim wykładzie - lub po prostu, gdy projektor nie jest używany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

Tryb Braku Sygnału Źródłowego

Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC lub notebook. Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

Audio

MS630ST posiada wbudowany głośnik i może być używany jako system audio, gdy jest on w trybie czuwania. To zaoszczędzi trudu, jak również pieniędzy na pozyskanie odrębnego systemu audio.

Łatwy dostęp do lampy projektora

Pokrywa w górnej części obudowy projektora przeznaczona jest dla serwisantów do bezpiecznej i szybkiej wymiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.

Szybka Instalacja

Naciskając przycisk Szybkiego Uruchomienia na pilocie zdalnego sterowania, instalator szybko przejdzie do instalacji związanej z funkcji w menu OSD.

Automatyczne wyłączanie

Automatyczne wyłączanie zasilania po włączeniu projektora przez ponad trzydzieści minut bez źródła wyświetlania, eliminuje niepotrzebne straty energii i wydłuża żywotność lampy projektora.

Tryb Auto Blank Zapewnia Bezpieczeństwo Użytkowania

Tryb Auto Blank jest funkcją ochrony oczu która zapewnia bezpieczne użytkowanie projektora przez dzieci i dorosłych. Umożliwia on MS630ST na wykrycie ruchu w odległości 20 do 30 centymetrów * z przodu obiektywu, wyłączając automatycznie światło projekcji.

Ponadczasowa jakość obrazu

Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa klarowność obrazu, bardzo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości kolory, takie same barwy wyświetlane przez długie lata użytkowania projektora. Używamy najnowszej Technologii DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po przez zaawansowane technologie koła kolorów. Ponieważ lusterka są bezbarwne i chronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie mają problemu starzenia się i są praktycznie odporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając doskonałe prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach intensywnego użytkowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.
MS630ST
Dostępny
BenQ
Masz pytania? Zadzwoń!

BenQ MS630ST wyposażony jest w 3200 ANSI lumenów, współczynnik kontrastu 13000:1, o krótkim rzucie obrazu więc wyświetla duży obraz już z odległości 1 metra.

Typ projektora
Biznes i edukacja
Technologia
DLP
Rozdzielczość
800 x 600
Kontrast
13000:1
Jasność
3200 ANSI lm
Poziom szumu
33 dB
Żywotność lampy
4000h normalny 6000h oszczędny 10000h Smart Eco
Format obrazu
4:3
Złącza wejścia
HDMI (1.4a) x 2 (jedno z MHL2.0) Wejście VGA (D-sub 15pin) x 1 (Wspólne z komponentowym) Wejście wideo kompozytowe (RCA) x 1 Wejście S-Video (Mini DIN 4pin) x 1 Wejście audio (Mini Jack) x 1 Wejście audio L/R (RCA) x 1
Złącza wyjścia
Wyjście VGA (D-sub 15pin) x 1 Wyjście audio (Mini Jack) x 1 USB (Typ mini B) x 1 (serwisowe) USB (Typ A) x1 (Zasilanie 5V/1.5A) RS232 (DB-9pin) x 1 Odbiornik Podczerwieni x2 (przód, góra)‎‎
Głośniki
10W
Akcesoria standardowe
Pilot z Bateriami, Kabel Zasilający, Instrukcja Obsługi, Instrukcja Szybkiego Uruchomienia, Karta Gwarancyjna, Kabel VGA(D-sub 15pin)‎
Waga
2,6 kg
Gwarancja
24 m-ce

Komentarze

Napisz swoją opinię

Projektor BenQ MS630ST

BenQ MS630ST wyposażony jest w 3200 ANSI lumenów, współczynnik kontrastu 13000:1, o krótkim rzucie obrazu więc wyświetla duży obraz już z odległości 1 metra.

Napisz swoją opinię