Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij
BenQ MH856UST
BenQ MH856UST
BenQ MH856UST
BenQ MH856UST

Projektor BenQ MH856UST

MH856UST
Na zamówienie
BenQ
Masz pytania? Zadzwoń!

Benq MH856UST to projektor ultra short-throw, który posiada rozdzielczość 1080p Full HD oraz jasność 3500 ANSI lumenów.

7 751,00 zł
Brutto
Ilość

Faktura z odroczonym terminem płatności 14 dni(dla instytucji publicznych i szkół)

Wysyłka natychmiast
Dostawa gratis od 1000 zł
14 dni na zwrot

Projektor BenQ MH856UST

Więcej Interakcji, Więcej Zabawy z Nauki

Totalne klasowe interaktywne rozwiązanie: MH856UST zapewnia doskonałą łączność, rozdzielczość 1080p Full HD, funkcją ultra short-throw (krótkoogniskowy rzut projekcji) i opcjonalnie interaktywny z PointWrite ™, jasność 3500 ANSI lumenów, żywotność lampy wzmocniona przez Technologię SmartEco ™ wyświetlając długotrwały, solidny i żywy obraz.

Perfekcyjny obraz z małej odległości

Z projektorem ultra-krótkoogniskowym, nauczyciele mogą przyciągnąć uwagę uczniów w klasie z oszałamiającą przekątną obrazu 100 cali z odległości zaledwie 0,43 m*..*Odległość projekcji w projektorach z lustrem mierzona jest od ekranu do końca projektora.

Spektakularna wydajność przy rozdzielczości FullHD 1080P

BenQ oferuje różne rozdzielczości dla modeli projektorów z krótkim rzutem ekranu. Rozdzielczość Full HD daje ostry, jasny i dokładnej jakości obraz. Korzystając na lekcji z projektora MH856UST, nauczyciel może intrygować swoją klasę, lekcjami pełnych kolorowych treści multimedialnych.

Interaktywność i Współpracę Nauczyciel-Uczeń, Wspiera Aktywną Naukę poprzez Wykorzystanie PointWrite

Utrzymanie aktywnego zaangażowania uczniów w czasie lekcji jest priorytetem dla BenQ - Koncepcji Inteligentnej Klasy - prostu integracja MH856UST z najnowszą technologią PointWrite ™ to świetny sposób, aby wielu uczniów zaaktywizować naraz do współpracy i uczestnictwa w lekcji. BenQ wprowadza, jak nigdy dotąd, innowacyjne interaktywne dotykowe rozwiązanie na nowy poziom łatwości i kontroli. Nauczyciele mogą teraz przekształcić dowolne miejsce dla tablicy interaktywnej i współpracować z 4 uczniami naprzemiennie dzięki wskaźnikowi PointWrite ™ lub po prostu wykorzystując palce.

Funkcja Scalania Dwóch Ekranów

Funkcja Scalenia Dwóch Ekranów pozwala nauczycielom tworzyć wciągające w świat nauki doświadczenia, przez połączenie dwóch PointWrite - interaktywnych projektorów do projekcji płynnie scalonego obrazu w dwa ekrany. Stwarza przestrzeń dla nauki np. Systemu Słonecznego, wirtualnej wycieczki dookoła świata lub po prostu tworzy świetny duży ekran dla poznania nowych lekcyjnych doświadczeń..

Korekcja Narożnika Obrazu

Funkcja Korekcji Narożnika Obrazu (Corner Fit) jest przydatna gdy projektor jest używany do projektu na przestrzeni ograniczonej lub nierównej, na przykład w określonych ramach przestrzennych. Jest to elastyczny i wygodny sposób, aby poprawić każdy zniekształcony narożnik i uzyskać idealny prostokątny obraz..

Prosty Montaż Mocowania Ściennego

BenQ wprowadził dodatkową pomoc w montażu projektora. Instalator posiada schemat instalacji i miarę do pomiaru odległości, tak aby zlokalizować najbardziej odpowiedni sposób dostosowania położenia ekranu projektora dla optymalnego wyświetlania obrazu w Twojej klasie.

Złącze MHL

Dzięki wsparciu technologii MHL, nauczyciele i uczniowie mogą natychmiast udostępniać zdjęcia, filmy, strony internetowe, a nawet gry na swoim smartfonie lub tablecie z Androidem. Wystarczy podłączyć urządzenie do inteligentnego projektora klasie za pomocą kabla MHL i oglądać treści na ekranie projektora.
MH856UST
Na zamówienie
BenQ
Masz pytania? Zadzwoń!

Benq MH856UST to projektor ultra short-throw, który posiada rozdzielczość 1080p Full HD oraz jasność 3500 ANSI lumenów.

Typ projektora
Biznes i edukacja
Technologia
DLP
Rozdzielczość
1920 x 1080 (Full HD)
Kontrast
10000:1
Jasność
3500 ANSI lm
Poziom szumu
37 dB
Żywotność lampy
3000h normalny 4000h oszczędny 7000h Smart Eco
Format obrazu
16:9
Złącza wejścia
2 x D-sub 15-pin 1 x RCA Video 1 x Mini DIN 4-pin (S-Video) 1 x HDMI 1 x HDMI/MHL 1 x Audio 3.5mm 1 x czujnik IR
Złącza wyjścia
1 x D-sub 15-pin 1 x Audio 3.5mm 1 x USB Typ A 1 x USB typ B 1 x mini-USB 1 x RS-232
Akcesoria standardowe
Pilot / Baterie Kabel Zasilający Instrukcja Użytkownika CD Instrukcja Szybkiego Uruchomienia Karta Gwarancyjna Kabel VGA Mocowanie Ścienne
Akcesoria opcjonalne
Lampa Okulary 3D: DGD5 Document Camera: S30 PointWrite Kit : PW01U PointWrite Touch Module: PT02
Waga
5 kg
Gwarancja
36 m-cy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Projektor BenQ MH856UST

Benq MH856UST to projektor ultra short-throw, który posiada rozdzielczość 1080p Full HD oraz jasność 3500 ANSI lumenów.

Napisz swoją opinię