Zaktualizowaliśmy ważne informacje o przetwarzaniu danych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności oraz regulaminie naszego sklepu. Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. zamknij
Kategorie
Filtruj według

Uchwyt sufitowy do projektora Benq

Uchwyt sufitowy do projektora Benq pozwala na precyzyjne ustawienie obrazu – dostosowanie przechyłu, pochyłu i obrotu w dowolnie wybrany sposób. Wybór sposobu mocowania zależy od preferencji użytkownika – w zestawie znajdują się specjale drążki, które można wykorzystać do zamocowania sprzętu. Stalowy wieszak może być również bezpośrednio przyczepiony do sufitu, bez dodatkowych elementów. Stabilna konstrukcja gwarantuje solidne, trwałe działanie. Kolumna uchwytu posiada długość regulowaną, co zapewnia lepsze operowanie wysokością obrazu.

Brak produktów.

Niezawodny sprzęt mocujący – dedykowany uchwyt sufitowy do projektora marki Benq

Oferujemy profesjonalne uchwyty sufitowe do projektorów marki Benq, który znajdują zastosowanie w przestrzeniach sal konferencyjnych, gabinetach firm, salach uczelnianych oraz aulach uniwersyteckich. To niezawodny wieszak mocujący o czterech ramionach, zapewniających bezpieczne, trwałe mocowanie sprzętu. Perfekcyjna regulacja przechyłu i pochyłu gwarantuje idealne dopasowanie obrazu i jego ostrości. Kolumna konstrukcji wykonana z trwałych materiałów tworzy tunel kablowy, dzięki czemu wszystkie elementy zasilające projektor pozostają niewidoczne.

Oferowany przez nas uchwyt sufitowy posiada także możliwość szybkiego montażu i demontażu oraz jest w pełni dostosowany do utrzymania wagi urządzenia i zapewnienia mu stabilnej pozycji. W naszej ofercie znajduje się również specjalna pokrywa, która w estetyczny sposób zakrywa śruby montażowe, okablowanie oraz wszystkie elementy mocowania sufitowego.